Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy néz ki egy kiskutya...

Hogy néz ki egy kiskutya karácsonyi doboza?

Figyelt kérdés

Pontosabban kisróka.


És természetesen plüssből :)


Egy ismerősömnek szeretnék varrni egy plüssrókát (pontosabban Eevee-t) karácsonyra, és úgy szeretném "bedobozolni" mintha valami élő állat lenne :D


Az persze alap, hogy a dobozon lyukak lesznek, milyen legyen a csomagolópapír, meg az egyéb díszcuccok rajta? (tehetnék rá egy ünnepi képeslapot, amiben valami olyasmi van hogy "vigyázz rá" vagy "szerető gazdit keresek" - költői lelkű emberek válaszait is szívesen várom :D)



2016. szept. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

A csomagoló papír szerintem sima legyen, inkább.(Karácsonyi színekben: arany,zöld,piros,ezüst, vagy sima selyem papír,amire rajzolhatsz írhatsz üzenetet)

Ha adsz pár infót az ismerősről, szívesen segítek összedobni egy rövid versikét

2016. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyum barátja, Németországban él (amúgy székely - szereti az ilyen ősmagyaros-székely dolgokat, tanulja a rovásírást, van kicsi székelyzászlója, ilyenek) és Pokémon GO rajongó :) (azért kap Eevee-t, ő a kedvence)

Autószerelő.


Hirtelen ennyit tudok róla mondani

2016. szept. 7. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: mancslenyomatot szoktak ráfesteni/rajzolni, egy haveromat meg úgy ugratták be karácsonykor, hogy az elvileg az állatkát rejtő doboz mellé tettek egy zacskó kutyakaját :) Ő nyuszit szeretett volna, de így pár percre elhitették vele, hogy kutya :) Persze nyúl volt. Szóval valami más kellékkel, nyakörvvel, stb elhitetheted, hogy igazi állat :)
2016. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


Kutyakaja jó ötlet, de nem tudnám elhitetni hogy igazi állatot kap (egyrészt ez a dobozolás elég jól néz ki, de élő állatot nem ajándékoznék soha, pláne dobozban, másrészt karácsony után összesen ~1200 kilométert fog megtenni - kb. 2x600, pár nap szünettel a kettő között - egy élő állat nem bírná)


A kutyatáp viszont adott egy ötletet. Ugye Pokémon GO-ban lehet a vad szörnyeket etetni málnával (én a kézikonzolos játék rajongója vagyok, ott sokkal több gyümölcs van, de ő nem ismeri azokat, szóval marad a málna)

Szóval vehetnék egy kicsi, szép etetőtálat (vagy valami alternatívát, például apró cserepet és azt befesteni) és abba varrni egy ilyen málnát, ahhoz mit szóltok? :) (hobbyboltban láttam ilyen pici labdácskákat, azokat össze tudnám varrni, egész jól nézne ki)


A nyakába meg akarok valamit tenni (vagy nyakörv vagy nyaklánc-szerűség) egy vízcsepp alakú medállal (aki nem ismeri a Pokémon GO-t: Eevee háromféle szörnnyé tud átalakulni, ebből az egyik víz típusú, a leendő "gazdi" kedvence, és arra lenne utalás)

2016. szept. 8. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én félreértettelek, mert azt hittem, azt akarod elhitetni a célszeméllyel, hogy élő állatot kap.

Az ötlet, amit írtál, elég jól hangzik, szerintem vágj bele :)

2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!