Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A barátnőm most lesz 20 éves...

A barátnőm most lesz 20 éves 20-án, és szeretném meglepni egy kicsit. Szerintetek örülne ennek? Kort és nemet is légyszi, hogy tudjam, mennyire gáz vagy jó ötlet ez a korosztályomban.

Figyelt kérdés
Eléggé törtető srác vagyok, próbálok minden évben megfelelő ajándékkal készülni, de már elég régóta együtt vagyunk, így a klisé ajándékok, mint pl a parfüm, bonbon...elfogytak. Ismételni meg nem szeretem magam, talán majd jövőre. Azt találtam ki idén-re viszont, hogy készítek egy fotóalbumot, amit a közös képeinkkel, programjainkkal töltök meg. A lakásban, lakás körül pedig elhelyezek palackposta üzeneteket, amikben szerelmes üzenetek, és nyomok vezetnek végig az ajándékig. Esetleg a lapok széleit megperzselem egy kicsit. Szerintetek örülne neki?

2016. szept. 11. 14:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

szerintem ez nagyon jó ötlet! Egyedi!


Nyugodtan vágj bele!


19/L

2016. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

"A lakásban, lakás körül pedig elhelyezek palackposta üzeneteket, amikben szerelmes üzenetek, és nyomok vezetnek végig az ajándékig."


Túlbonyolítod picit szerintem. Az üzenetek java részét meg sem fogja találni, mert amire felfogja, miről is van szó, már ott lesz az album előtte. A nők totál máshogy gondolkodnak, mint mi... Mi lenne, ha szimplán odaadnád neki az ajándékot? 29/F


ui.: Na és virágot (vörös rózsacsokor) mindenképpen kapjon tőled, mert a virágot nem írtad!

2016. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet!
2016. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. szept. 11. 21:01
 5/13 anonim válasza:
Jó ötlet nagyon! 17/L
2016. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kreatív és aranyos ötlet. Ha ennek nem örül, akkor semminek.
2016. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A rózsát is megfogadom emellé tanácsként :)
2016. szept. 14. 18:41
 8/13 anonim válasza:
Hülyeség amit a második ír, szerintem aranyos és jó ötlet ez a palackposta dolog. :) (és lányként írom)
2016. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ez nagyon cuki ötlet:) nagyon fog neki örülni! :)
2016. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Holnap lesz a nagy nap, drukkoljatok! :)
2016. szept. 19. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!