Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Torta ajándékba esküvőre?

Torta ajándékba esküvőre?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz egy távolabbi barátnőm esküvője. Kaptunk meghívót. Megkérdeztem minek örülnének, azt válaszolta,hogy pénznek,de végül is rám bízza.

Sajnos nem tudunk most pénzt nélkülözni.

Ha nem megyünk el, tuti megharagudna.

Én egy szép tortára gondoltam, mert 1 évvel ezelőtt mi is egy tortát kaptunk tőlük.

Szerintetek?

Vagy inkább csak az esküvőre menjünk el és lagzin ne maradjunk? Tudom, hogy legalább annyit illik adni, amennyit fogyasztunk. A torta kb 5 e forint lenne, annyit meg hülyén nézne ki borítékba tenni.


2016. okt. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
az esküvődre te is csak egy tortát kaptál tőle és a családjától?
2016. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen!
2016. okt. 5. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ennyi részetekről is elég :)
2016. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tortát vinni esküvőre olyan mint homokot vinni a sivatagba.
2016. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fura. Kivéve, ha direkt tortát kérnek. Egyébként felesleges, mert nyilván meg van rendelve egy csomó süti és torta.

Én ha ennyire nem tudnék semmit sem adni, akkor nem mennék el. Annyit valóban illik adni, amennyi a fogyasztást fedezi. 5 ezer forint nyilván nem fedezi két fő fogyasztását.

Mivel távoli barátnő, én nem mennék a lagziba, csak az esküvőre.

De mondjuk ezt felük is megbeszélhettétek volna, amikor átadták a meghívót.

2016. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha valóban ők is csak egy tortát adtak akkor vigyetek azt..

de amúgy nem jó ötlet

2016. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Postán kaptuk a meghívót :(
2016. okt. 6. 12:31
 8/8 anonim válasza:
Akkor már inkább vegyél egy szép, esküvői fénykép keretet , meg egy szép gyűrűtartót, és azt add nekik! Csak az esküvőre menjetek, a lagziba ne. Hívd fel és mond meg neki, hogy sajnos oda nem tudtok elmenni, de a szertartáson ott lesztek!
2016. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!