Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékozzak a 12 éves...

Mit ajándékozzak a 12 éves tinédzser lányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
40-60ezer forint között. a normális válaszokat előre is köszönöm. :)
2016. nov. 4. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Telefon, tablet fényképezőgép ?

Mondjuk az én 12 éves fiam Legót és xboxot kért :)

2016. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
12 éves tinédzser? Az még nem az. Egyébként könyvet.
2016. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
40-60 ezer forint között?! Minek annyit költeni a gyerekre? :'D azt kapjon amit kér/akar.. bár nem minden esetben jó megvenni neki azt amit akar :'D
2016. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%
Attól függ hogy milyen az érdeklődési köre. És 40-60 ezerért nem lehet olyan telefont kapni amivel kihúzza pár évig, mivel vagy elfogyasztása a tárhely, vagy az anyaga nem túl jó és betörik, vagy egyszerűen lassú. Fényképezőgép sincs 60 ezer alatt, mármint belépő szintű DSLR. A Canon választékából a legolcsóbb az objektívvel együtt 100 ezer. Tabletet már lehet kapni ebben az árkategóriában, például Asus VivoTab Note 8 64GB, csak ajánlani tudom. Az egyik legjobb, nem túl régi és teljesen jó a mérete, a paraméterei, és az akkumulátor ideje is eléggé jó. És azt tanácsolom hogyha valami műszaki cikket szeretnének neki venni akkor érdemes az adott témában érdeklődni, tanulni. Telefon: RAM, Tárhely, processzor, kijelző és annak a felbontása, ezek az alapok, és hasonló helyzet tabletnél is. Fényképezőgép: Lehetőleg DSLR legyen, a másik jó megoldás a MILC (cserélhető objektíves kompakt), ezután jön a Bridge (beépített objektíves erős kompakt) és legvégső esetben a kompakt. Érdemes a szenzorméretet, felbontást, megapixeleket, és a beépített objektívesek optikáját figyelembe venni.
2016. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy telefonja van, tablete pedig megmondta, hogy nem akar. Lovagol elég profin, de ebben az árban milyen lovas dolgot vennék? Valami olyat kéne, aminek nagyon örül, és "nagy" ajándék.
2016. nov. 5. 17:23
 6/8 anonim válasza:
32%
Elnézést, de jól hallottam?! Van telefonja!? :'D hiszen még csak egy gyerek :'D nem kêne elkényesztetni..
2016. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Szoba felújítás, ruhák, telefontok, könyvek.
2016. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lovagló felszereléseket vennék. Új lovasnadrág valami divatos színben (én például a kockás mintásakat imádom), új kobak, egy nadrághoz passzoló kesztyű, stb. Én elvinném egy lovasboltba, ott kiválasztaná, ami tetszik neki, és azt kapná. Így biztosan nem ér "kellemetlen meglepetés", ha nem tetszik neki az ajándék.

20L

2016. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!