Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a 18 eves baratomna...

Mit vegyek a 18 eves baratomnak utokaracsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
A baratommal távkapcsolatban vagyunk es kedden utazik ide. Eddig a sajat készítésű ajándékát csinaltam es o is csinalt nekem, de emellett o is vett nekem valamit. Ne írjatok azt lerlek, hogy nem ismerem a baratomat, itt inkabb arrol van szo, hogy mindene megvan amire szüksége van. Olyan 10000-20000 forint körüli ajándékot szeretnek neki. (Elnézést a keves ekezetert, autokorrektes telefonról irok)

2015. dec. 25. 13:51
 1/1 anonim válasza:
Ha van kedvenc zenekara, akkor vegyél egy olyan pólót, vagy esetleg mást, ami hozzá kapcsolódik. Mostanában divatba jöttek a nagyobb számlapú órák és az ünnepeknek hála most le is vannak árazva. Ha 10-20k között szeretnél költekezni, akkor például egy Daniel Klein (most csak egy nagyobb márkát mondtam a sok közül) óra belefér, feltéve ha nincs még órája. Vedd meg neki a kedvenc sütijét, esetleg valami pipere cuccot (spray, deo, tusfürdő). Ha van neki ezek közül valami, akkor is biztos fog örülni, hiszen Te adod, de azért remélem tudtam segíteni. ☺ Boldog karácsonyt!
2015. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!