Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mellplasztika Karácsonyra? Ez...

Mellplasztika Karácsonyra? Ez túl extrém kérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek Titeket, ne menjünk bele abba, hogy "természetesen vagy szép", "nem jók a nagy mellek", vagy hogy ettől majd plasztika-függő leszek.


C-s melleket akarok és közel 21 évesen kétlem, hogy valamilyen csoda folytán elkezdenének nőni. Ezért döntöttem a műtét mellett.

De egy szülő hogy fogadja, ha a lánya azzal áll elé, hogy karácsonyi ajándékként új ciciket akar?

(Az anyagi része nem gond, ha mondjuk úgy élnénk, hogy hétről hétre, és gondok okozna a rezsifizetés is, akkor meg sem fordulna ilyen a fejemben.)


2016. nov. 5. 12:36
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
90%
Én szülőként azt mondom, hogy biztosan nem fizetném ki. Hiába állnánk úgy anyagilag, más az, ha a gyerekem tanulmányaira kell vagy valami értelmes dologra, de ez egyáltalán nem létfontosságú.
2016. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha tudom, hogy nem érzi jól magát a bőrében illetve emiatt sokat szekálták és önbizalom hiányos, akkor befizetném.

Előtte azért konzultálék egy pszichológussal vagy valakivel hogy tényleg kihat a lelki világára ez és nem csak brahiból akarja ezt.


Egyébként nem kérhetsz akármekkora ciciket. Ha természetes hatást szeretnél elérni(ez lenne egyébként a legjobb) akkor annak van egy korlátja, hogy ne repedjen fel a bőr stb. A műtét után meg célszerű évente egy ultrahangot vagy egy mr-t csináltatni, hogy minden rendben van-e az implantátummal.

2016. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
26%
Nem fizetném ki. Afrikában éheznek, itt meg egyesek százezreket adnak ki hogy kicsit nagyobb mellük legyen.
2016. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Attól hogy valaki plasztikaztat nem lesz rosszabb a helyzet Afrikában.
2016. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát az önbizalomhiány távol áll tőlem, de jobban érezném magam, ha a melleim olyanok lennének, amilyet szeretnék.

Nem akarok amúgy annyira hatalmasat, szóval nem az a célom, hogy mindenki rácsodálkozzon, hogy "Úristen, mekkorák!".


Szerintem az afrikai éhezők sorsa nem az én méreteimtől függ.

2016. nov. 5. 12:59
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Lányos szülőként mondom, hogy nem mennék bele.
2016. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs önbizalomhiányod, és amúgy anyagilag is jól álltok meg akkor gondolom már elég elfogadható kis baráti társaságod van, feltételezhetően pasiból sincs hiányod így eléggé ellenezném a dolgot, hiszed mindened megvan ezek szerint, amiről más csak álmodik, te meg ciciket akarsz. Majd ha lesz rá pénzed mondjuk 30 évesen és még mindig akard akkor megcsináltatod, főleg, hogy ilyen fiatal vagy, szinte még gyerek vagy és biztos a gondolkodásod is változni fog még az évek során. Ne kérj ciciket, nem szép az a vágás ott az alján amúgy sem...
2016. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

21 évesen még mindig hátrányban vagy a melled miatt? :O

Nekem mindig is nagy melleim voltak (vagyis amikor már elkezdtek nőni :D) szóval nem tudom, mit érzel, de szerintem ha veled egykorú fiúkkal szeretnél járni és nem a 14-15 évesekkel, akik szerint csak az nő akinek hatalmasak a mellei és kicsúfolják azt, akinek C-s méret alatt van, akkor nem értelek. A fiúk 21 év körül már érettek annyira, hogy tetszeni fog nekik a melled akkor is, ha aprócska, meg eleve a fiúknak fontosabb az, hogy vékony legyen a lány, minthogy nagymellű. Ezért elfogadják a kis melleket is, hiszen a vékonysággal jár.

Meg más fogása van egy szilikonnak mint egy természetesnek. :/

2016. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem a férfiak miatt fekszem kés alá, ennyit egy pasi sem érne nekem. Magam miatt teszem, hogy elégedett legyek a külsőmmel.
2016. nov. 5. 13:31
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Remélem a műtéti kockázatokkal is tisztában vagy.....ez ugye nem életet mentő műtét, se nem az életminőséget jobbá tevő beavatkozás.

Tudnék mesélni....

Üdv.egy eü-i dolgozó.

2016. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!