Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem meg erre apát?

Hogy kérjem meg erre apát?

Figyelt kérdés
Az apámmal tampont szeretnék vetetni. Nem gyakran használok, csak akkor, ha tényleg muszáj, de ő ezt félreértené. Nemrégiben összejöttem egy fiúval, és azt hinné, hogy már lefeküdtünk, pedig még korainak tartom. Az anyukám elhunyt, nővérem nincs. Zsebpénzt nem kapok. Hogy kellene megkérnem? 15/l

2016. aug. 29. 18:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy eddig anyával vetettem, vele meg tudtam beszélni, apával nem ilyen egyszerű...
2016. aug. 29. 18:13
 2/15 Carragher_x ***** válasza:
100%

A tamponnak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy te szexelsz-e vagy sem:)

Amennyiben apád nem egy félbolond, akkor teljesen hétköznapi módon állj elé és mondd neki, hogy tamponra van szükséged s szeretnél elmenni megvenni. Hidd el, jobban jársz, ha te veszed meg:)

2016. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Igaz fiú vagyok soha nem volt ilyennel dolgom de egy-két képzavart fedeztem fel. "Nem gyakran használok, csak akkor, ha tényleg muszáj". Hát tudtommal évente minimum 12xpár napig muszáj. "azt hinné, hogy már lefeküdtünk" akkor fogja azthinni, ha észreveszi, hogy 15 éves létedre nincs szükséged tamponra.
2016. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szimplán mondd el neki. Valószínű ez a helyzet neki is nagyon új és eszébe sem jut, hogy egy lánynak ilyenre szüksége van.

Ha apukáddal nagyon nem megy, akkor esetleg egy nagymama?

2016. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

"Igaz fiú vagyok soha nem volt ilyennel dolgom de egy-két képzavart fedeztem fel. "Nem gyakran használok, csak akkor, ha tényleg muszáj". Hát tudtommal évente minimum 12xpár napig muszáj. "azt hinné, hogy már lefeküdtünk" akkor fogja azthinni, ha észreveszi, hogy 15 éves létedre nincs szükséged tamponra."

Cuki vagy. :)

Tampont nem muszáj használni. Van betét is, a tölcsért már nem is mondom. Pl. úszásnál muszáj a tampon, egyébként nem muszáj. Szóval szó sincs képzavarról. És akkor a szexszel kapcsolatos eszmefuttatásod is marhaság. :)


Reméljük, apád áll azon a szellemi színvonalon, hogy nem tesz egyenlőségjelet a tamponhasználat és a szüzesség elvesztése között.

Más lehetőséged nincs, mint hogy elé állsz és pénzt kérsz tamponra. Te vedd meg, ne ő.

2016. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

"Cuki vagy. :) "

Igen tudom, hogy van betét is, és sok más, feltételeztem hogy ha a tampont az apjával kell megvetetnie akkor a betétet és minden mást is, ha csak nem házilag oldja meg, vagy a bugyiba csavarja.

Ui: te is cuki vagy. :)

2016. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Cukikám, igaz, csakhogy a tampont belsőleg használják a nők, a betétet meg külsőleg. Ami elég nagy különbség.


Kérdező, mondd el apukádnak, hogy venned kell, eddig anyukád intézte helyetted, de mostanra elfogyott az összes, és van, mikor ezt kell használnod. Szerintem csak túlparázod!

2016. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel a durvább napokon használok csak tampont, ha elmegyek otthonról. Évi két doboz a fogyasztásom.

Kérdező, csak lazán mondd el, hogy XY méretű és típusú tampon kéne a boltból.

Az hogy csak nem szűzek használnak tampont, marhaság.

2016. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
54%

Szerintem mondd el neki őszintén,hogy amikor csak tudsz betétet használsz,de most szükséged lenne MINI tamponra és akkor hátha rájön arra,hogy szűz vagy mivel csak a mini megy fel...

De akár azt is hozzá teheted,hogy nagyon kényelmetlen a betét és mindig mindened csupa véres lesz tőle,mert kifolyik,átázol!

Sok sikert és főleg bátorságot! ;)

U.i.:Ha esetleg beszélgetni van kedved a női dolgokról vagy bármiről nyugodtan írj üzit!Részvétem anyukád miatt

15/l

2016. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktatok együtt vásárolni? Mert akkor csak leemeled a polcról, beledobod a kosárba, és el van intézve.
2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!