Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hol vegyek kinyithatos medalt...

Hol vegyek kinyithatos medalt a baratomnak karacsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretnek a baratomnak karacsonyra egy kinyithatos medalt venni, amibe a kozos kepunket tudom belerakni. Nem nagyon szoktam ekszert vasarolni, eppen ezert nem tudom, hol tudnek ilyet beszerezni. Szeretnem, hogy jo minosegu legyen, ne kopjon el par honap alatt, de ugyanakkor nem szeretnek oriasi vagyonokat sem ra kolteni, megiscsak a szuleim penzebol vennem... tehat pont valami jo kis koztes darab lenne jo ar es minoseg szempontjabol. Tudna nekem ebben segiteni valaki, aki valamennyire otthon van a temaban? Milyen uzletet/markat nezzek meg? Jo lenne, ha meg tudnam nezni eloben egy boltban mielott megveszem, de a netes rendelestol sem zarkozom el, csak akkor garantaltan jo minosegu legyen.

Koszonom, 17L



2016. nov. 29. 17:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!