Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez a menü és ezek...

Szerintetek ez a menü és ezek az ajándékok jók karácsonyra? Változtatnátok valamin?

Figyelt kérdés

A szűk család 6 tagú, apa, 4 gyerek és én ( anya).


A menü: Darálthúsból és májból tejfölös-tárkonyos raguleves, töltött káposzta ( ezeket max egyszer csinálok egy évben), tiramisu torta, és 4 féle süti. Ez 24.-ére, majd ha ez elfogy, rántott hús, hal, hasábburgonya, kumoricasaláta.

Az ajándékok:

3 éves fiú: hatalmas dömper, fa kocka kirakó, matricák.

5 éves lány: gyerekkonyha, hozzá edények.

9 éves lány: hercegnős napló, parfüm, deo.

10 éves lány: nyírd ki ezt a naplót csajosan, parfüm, deo.

Közös ajándék: csillámos tetoválás készítő szett.

Keresztapukák, papa: házi készítésű bonbon.

Keresztanyukák: házi készítésű karkötő, saját készítésű kis dobozkában.

Párom jelképes ajándékot kap: zokni, alsónaci ( ezeket kérte, mert a melója miatt ezeket szinte megeszi), meg valami házi készítésű alkoholos ital, pl tojás vagy csokilikőr.

Mit gondoltok erről?

A kérdés elsősorban amiatt született, mert gyerekkoromban én sosem kaptam semmit ( tesóim jóval idősebbek, ők aranyláncot, mosógépet, hűtőt, autót kaptak, rám sosem gondoltak- nem sajnáltatásból írom), és nagyon szégyelltem az iskolában az iskolatársaim előtt, mikor a tanár kérdezte.

Köszönöm, ha válaszoltok.


2016. nov. 22. 18:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi...szóval kukoricasaláta.
2016. nov. 22. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a kaja szuper, bár nálunk a lencseleves, hal és burgonyasaláta a hagyomanyos, de ahány ház annyi szokás :)

A gyerekek ajándékához: ezek egy árban vannak? Nekem a deo furi, és a 9-10 éves csajoknak biztos jó a parfüm? Én lehet nekik vennék inkább Lego Friendst, az pont az ő korosztályuknak van. Mert a másik 2 gyermek kap játékot, ők meg nem. Én ennyit változtatnék rajta :)

2016. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy a 9 és 10 éves lányoknak a parfüm még kicsit korai (13 fölött már jó lesz), inkább nekik is játékot vennék, amit szeretnek, akár tárasjátékot is lehetne, vagy puzell-t, vagy lányos Lego-t.
2016. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A parfümöt a Violetta című sorozat miatt szeretnék, csalódnának, ha nem lenne. Apukájuktól legót kapnak, könyvet.
2016. nov. 24. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
A párodnak komolyan ezt adnád? Legtöbb kapcsolat azért megy szét, mert nem szánnak egymásra elég időt, mert már olyan megszokott. Egyiknek hiányozni kezd a kezdeti udvarlások, és félrelép. Egy házasság, egy életen át való udvarlás, hogy a másikat megtartsuk. Gondolkozz el ezen, és adj olyan valamit, ami az udvarlás környékén is adtál volna.
2016. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
folyt. Az odáig rendben van, hogy ezt kérte, és meg is kapja, de ezenfelül, még valamit, ami csak a tiétek, és romantikus. Izgalmakat ne vegyétek ki az életetekből, mert vannak gyerekek. Menjetek el valahová ketten, vegyél magadnak szexi piros fehérnemű együttest, és karácsonyi dalra vonulj be,egy virgáccsal a kezedben...tegyetek olyasmit, ami kissé örültnek tűnik,hiszen erre fogtok emlékezni, nemcsak a munkára.
2016. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Ilyen szempontból nem gondoltam át. A piros fehérneműs virgácsos dolog röhögésbe fulladna....annyira nem én vagyok. De gondolkodom még.
2016. nov. 25. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Boldog adventet, és karácsonyt mindenkinek. :)

[link]

2016. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban kaptam egy gyermek parfümöt, zöldalma illata volt. Kb 26 éves koromig kerülgettem a fürdőszobában rendszeresen letisztogattam az üvegcsét, vigyáztam rá, a hosszú éveg alatt pár mm-ert fogyott, de én sosem használtam. Úgyhogy ezt tudom hozzátenni a parfümös dologhoz, holott akkor még örültem neki. De mivel kicsi voltam azt hittem korai. Később meg már gyerekesnek éreztem a zöldalma illatot, de kidobni meg sajnáltam. :) A friendses játék jó ötlet. Én még vén fejjel is irigykedve nézem. :DD (30 vagyok)
2016. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!