Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mar egy resze megvan az...

*lány* kérdése:

Mar egy resze megvan az ajandeknak meg szeretnek venni neki valamit mi legyen az?

Figyelt kérdés
23 eves a baratom kinezett maganak egy telefon tokot es mutatta nekem milyen jo kapva az alkalman titokba megrendeltem neki 4000ft volt, meg szeretnek valami kis aprosagot ,szemelyeset nem is tudom olyan szovhez szolot szerintetek mi legyen az aminek orulne ? 1 eve vagyunk egyutt

2016. dec. 14. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit ellentmondás, hogy személyeset akarsz, de minket, idegeneket kérdezel, hogy minek örülne...
2016. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy valami olyat amibol kiderul hogy szeretem :D mert telefon tokot barkitol kaphat
2016. dec. 14. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt is neked kell tudnod Ő miből erzi. :) a gondoskodast es a hasukat mindig szeretik a ferfiak. Ebbol ki lehet indulni ;)
2016. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!