Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi lenne jó ajándék neki?

Mi lenne jó ajándék neki?

Figyelt kérdés

16 éves lányról van szó, élőben még nem találkoztunk, mert messze lakunk egymástól, de hamarosan fogunk. Mivel most volt a szülinapja pár napja, így szeretnék valamit neki venni, de ötletem sincs. Olyat szeretnék, ami nem ehető, mert hát az elfogy, kész. Olyan valami, amit hazavihet, eltehet, és ha ránéz, én jutnék eszébe. :)

Interneten ismerkedtünk össze, imádjuk egymást, de nem sikerült még kiderítenem, hogy miket szeret..stb



2016. dec. 20. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi honnan tudjuk, ha még te sem tudod, hogy minek örülne?
2016. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdéssel inkább a 15-16-17 éves lányokat céloztam meg, hogy ők minek örülnének. Nyilván nem lehet egy az ízlésük, de gondoltam ha válaszol pár vele egy idős lány, hogy minek örülnének akkor azokból tudnék valamit összehozni
2016. dec. 20. 16:31
 3/4 anonim válasza:

Ha már interneten ismerkedtetek akkor valami kreatív ajándékot készíts.


Készíts monitor formájú fényképkeretet:D

(ha találkoztok akkor készítsetek közös fotót, majd hívasd elő és küld el neki postán. Szerintem hihetetlenül romantikus dolog^^ )


-Mellé akár egy kisebb sólámpát.

-Ha szereti az ékszereket ékszertartót,karkötőt



19/L

2016. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez tök aranyos. :)

Köszi!!

2016. dec. 23. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!