Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi dilemma, melyiket?

Karácsonyi dilemma, melyiket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezen gondolkodom napok óta, hogy a barátnőmnek karácsonyra melyiket valasszam.

Mind a kettőt szereti es mind a kettőt mondta h jajj de jó lenne elmenni adott kettő dolog:

- Volt fesztivál napi jegy Linkin Park koncert (kimondottan csak az a nap azaz egy napra szóló jegy)

-Strand Fesztivál bérlet (kompletten egész hétre)

A kettő ára ugyan ott mozog jelenleg(19.990 és 17.990)

Nem vagyok milliomos hogy mind a kettőt meg Volt egész het stb. Szeretném teljesíteni egyik álmát, de dilemma van... ti melyiket és miért?



2016. dec. 22. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, hogy a strandon is vannak olyan fellépők akiket szeret.
2016. dec. 22. 19:56
 2/8 anonim válasza:
Én a Linkin Park-ra szavazok :)
2016. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem a Strand fesztivál jobb ötlet.

Főleg, hogy több fellépőt is szeret.

2016. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is a második tényleg jobban megéri :)
2016. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ... én például régebben jobban örültem volna a bérletnek, mert szerettem fesztiválozni. Többnapos buli, kempingezés, sok sok koncert, sörözés, új emberek, nyaralás...

Azóta eltelt 5 év és felkötném magam, ha 4-5 napot ki kéne bírnom egy fesztiválon. :D Benne vagyok a buliban, de az már sok lenne. Egyrészt nagyon drágák, egy hétre egy vagyont kell vinni, hogy legyen kaja-pia stb, pláne, ha még szállást is veszünk ki. Másrészt a közös wc, közös fürdő, sorbanállás, napszúrás, sár, por, tömeg, cuccosok, 5-6-7 nap állandó hangzavar és pörgés, sátorban alvás, éjjel hideg, nappal meleg, gyorskaja... nem mindenki bírja.

Szóval ezt mérlegeld, hogy a barátnőd koncertre szeretne menni vagy pedig konkrétan fesztiválozni egy hétig. Tényleg tetszene neki? Lenne rá elég pénze, hogy a bérleten kívül mindent álljon magának? (egy hétre, utazással, kajával, szállással együtt, legalább 3x annyit számolj rá, mint a bérlet... vagy 4x annyit) És főleg, lenne aki elmegy vele? Te elmész vele ? Ha igen, te melyikre szeretnél menni? Ha nem mész, akkor az egynapos lenne jobb, mert egy napot simán el lehet bulizni egyedül, de egy hetet nem biztos.

Illetve hány évesek vagytok? Ha még fiatalkorúak, akkor kérdezd meg anyukáját is, hogy egyáltalán melyikre engedné el.

2016. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

23 évesek vagyunk mind a ketten, szóval szerencsére a szülők mar nem nagyon játszanak e téren:D

Együtt mennénk, es szeret fesztiválozni , tavaly is voltunk az elott is, es mondta h most is menne.

Es ezert a dilemma :D

2016. dec. 23. 08:52
 7/8 anonim válasza:
Én is inkább a másodikat választanám, ha ott több olyan fellépő is van akit szeret.
2016. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül a Volt lett, azon indok miatt, hogy ez el tud fogyni hamar es csak kéz alatt lehet majd beszerezni ess hat az tudjuk h nem olcso es a strand feszt az nagyon nyar végén lesz es az viszont kez alatt is 20körül van ha esetleg mennénk:)

2016. dec. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!