Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ennyi elég lesz karácsonyi+...

Ennyi elég lesz karácsonyi+ féléves ajándéknak?

Figyelt kérdés
A barátommal karácsonykor leszünk fél évesek. Csináltattam neki egy fényképalbumot, bekereteztettem egy képet és vettem egy szív alakú párnát. Ez nem túl kevés ajándék? Mindenki azt mondja, hogy ennyi idő után még nem kell olyan nagy ajándék, de én kevésnek tartom. Ő 15, én 16 éves vagyok.

2016. dec. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki meg egy csokit meg mondd hogy szereted es meg van oldva a további ajándék.
2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
nem az ajándék mérete, ára vagy mennyisége számít hanem a szándék :) én anno kaptam egy nyakláncot az akkori barátnőmtől nos az egy kutya medál volt amibe bele volt gravirozva a datum amikor osszejottunk xd azert kutya medál mert csak arra fért ki xd mondanom sem kell nagyon bena volt xd de nagyon tetszett és büszkén hordtam :) úgy néztem ki mint egy kutya de egy nagyon büszke és boldog kutya :D ezzel csak azt akartam mondani hogy nem tudsz szerintem olyat adni aminek ne örülne :D
2016. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem ezek nagyon jo ajándékok es pont eleg

ha gondolod írhatsz neki meg egy hosszu levelet az emlekeitekrol meg hogy miert szereted:))

2016. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mreyes válasza:
Figyelj nem a mèret ár èrtèk hanem az számit hogy te azt a szíved mélyéröl adod ès tudasd hogy szereted semmi más
2016. dec. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. dec. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!