Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (kérdésem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (kérdésem túl rövid a válaszom nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Jövőhónapban leszünk másfél éve együtt,már mindeketten nagykarúak vagyunk és teljesen vele tudom elképzelni a jövőm.Amíg nem ismertem gyermeket sem akartam volna,de annyira jó kedves ember és szereti őket hogy miatta meggondoltam magam(de ez még messze van) Szóval állandóan nálunk alszik,de a napjai szinte abból állnak hogy hazajön gépezik/telefonozik néha kérek puszit és kb ennyi vagyok.Az együtt alvás is mióta külön takaróval megy szinte érintés nélküli(nem akartam külön takarót de muszáj volt mivel állandóan megfosztott a közös takarótól).Ezenkívül 1 hónapban max egyszer kerülünk intim viszonyban,ami (nem tudom ki hogy van vele) de nekem kicsit kevés.A közös programokat és meglepetéseket is csak én tervezek, nem is emlékszem mikor lepett meg utoljára.Azt a tanácsot kaptam hogy sokat vagyunk együtt és külön is tervezgessünk programokat,de ha így teszek megsértősik és persze én imádok vele lenni ha tehetné egész nap vele lennék.Tudom mindezt meg kellene beszélni,de egy bocsánat és szeretlek után ha azt mondom azért annyi nem elég megsértődik.Most pedig jöhetnek az én hibáim: belátom eleinte rosszul kezeltem ezeket a dolgokat és csakis hisztivel nem pedig normális megbeszéléssel akartam megoldani és ezenkívül a saját családomnak is elég nehéz személyiség vagyok kihívás elviselni és a barátom szerint más nem is lenne rá képes.Próbálok a kedvébe járni,de még mit tehetnék? A minap hatalmas pofára esésem volt egy hisztim miatt szinte majdnem elhagyott és sírva mentem utána.

Ami még talán kicsit elkeserít hogy nagyon bizalmatlan velem,de nem tudom hogy miért.A barátait még sohasem láttam ha véletlenül is mögéállok chatelés közben egyből üreslapra vált.DE én sem vagyok angyal ezt hangsúlyozni kell,biztos több hibám is van amit én másképp látok.



2016. aug. 25. 12:23
 1/6 anonim válasza:
0%
ne csodalkozz hogy elhidegult toled, ha ilyen hisztigep vagy
2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre,mint láthatod próbálok megváltozni és tenni érte hogy helyrehozzam. Gondolom te hibátlan vagy.:)
2016. aug. 25. 13:39
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Azért az nem vmi kedves, h más nem viselne el... senki sem egyszerű eset, de azt sugalmazni, h vki mekkora raj, amiért ő "elvisel"... hát én elirányítanám, h viseljen el máshol mást. Engem szeressen, támogasson, ösztönözzön a társam, ne elviseljen. Én se azért vagyok kapcsolatban, hogy legyen kolbászzsír meg elviselés.
2016. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fuss és menekülj! Hagyd ott most azonnal, és vissza se nézz!


Ez legfeljebb az első komoly kapcsolatod, és ragaszkodsz az érzéshez, hogy tartozol valakihez.

Én éltem ilyen kapcsolatban. Kiderült, hogy srác nem akart tőlem semmit, csak jól esett, hogy van egy állandó nője, nem kell erőltetnie magát.


A mostani párom tesz a kapcsolatunkért. Ha hisztizek például, akkor komolyan veszi. "Látom, hogy ideges vagy ettől, nem akartalak megbántani."


Sokszor elvisz közös programokra. Ha fáradt, akkor itthon marad, nem lóg el a barátaival, hanem energiát gyűjt, hogy együtt legyünk. Fontos neki, hogy jól legyek mellette.


Mielőtt össejöttünk, 5 évig egyedül voltam, és százszor jobb volt, mint amikor az első barátommal éltem, pedig nagyon szerettem, azt hittem, nekem szánta az ég. De nem. Minden jobb lett az életemben a szakítás után.


Menekülj. :) Menj el dolgozni, sportolni, kirándulni, olvass, tanulj, és felejtsd el örökre!

2016. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aznap mikor összevesztünk eláurulta,hogy múltkor testvérem megkérdezte tőle hogy bírja velem? Megkérdeztem mit felelt, erre csak annyit írt muszáj.Ezt nem nagyon értettem,de utólag már nem firtattam.De ezekből is kiderül hogy tényleg nekem kell fordítanom.Ha már nem csak egy ember látja így.
2016. aug. 25. 14:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Most jelenleg próbálnám helyrehozni hátha az én változásommal ő is másképp áll a dolgokhoz.Jövő hónapban megyek tanulni is és dologzni is mellette, így hogy nem fogok ráakaszkodni remélem felfrissül a kapcsolat.
2016. aug. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!