Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek örülne ennek a 14...

Szerintetek örülne ennek a 14 éves húgom?

Figyelt kérdés

Most lesz a 14.szülinapja,szeretném valami különlegessel meglepni őt.a szüleinktől laptopot kap,nagyszülőktől mikroszkópot,én ezt a karórát néztem ki neki: [link]


Örülne neki?Korabelik, szerintetek?

Tudni kell róla,igazán komoly,nagyon kötelességtudó.



2017. jan. 9. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem,hogy egy szép Bibliát vettem már neki,az előző szétszakadt.
2017. jan. 9. 19:17
 2/3 anonim válasza:
Én ugyan 2x14 vagyok, de szerintem jó ötlet a karóra, pláne, ha tényleg komoly személyiség. :) Az ízlésvilágát meg inkább te ismerheted, szóval te tudhatod, hogy be fog e neki jönni a szóban forgó óra. :)
2017. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maga az óra szép. Szerintem a szíja nem éppen klasszikus. És a leírásod alapján olyan klasszikus stílusúnak képzelem el a tesódat.

Szerintem eléggé korlátozott, hogy mihez lehet felhúzni (már ha számít, hogy passzoljon az öltözékéhez) mivel színes és mintás is.

2017. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!