Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Keresztanya leszek! Milyen...

Keresztanya leszek! Milyen ajándékot vegyek a kislánynak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam amit a kislány megszerethet és nem csak ott áll majd évekig a polcon. Remélem tudtok segíteni! :)

2017. febr. 12. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Még baba? Ilyenkor nehéz bármit is venni neki. Jelképesen lehet rózsafüzér vagy más vallási témájú tárgy, csak ugye azt nem tudja használni.

Használati tárgyaknak meg nem sok közük van a keresztelőhöz.

Ami jó ötlet ilyenkor (ha a szülők is így gondolják) hogy a keresztszülő veszi a kislány ünnepi ruháját a keresztelőre.

2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
én egy kis ezüst fogtartó dobozt gravíroztattam a keresztgyerekemnek.
2017. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valami arany ékszert vennék, amit később tud hordani, mellé pedig valami játékot, ami most is jó neki.
2017. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Kis fülbevalót szoktak vagy aki olyan vesz kis karkötöt nyakláncot tiarát(ha lány) bár ez inkább a cigányoknál szokás😅

Tesóm pl egy arany díszes poharat kapott ilyen díszes kanállal direkt ilyen kis gyerekeknek való valami volt.

2017. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én egy kis csatolós arany fülbevalót kaptam amit 11éves koromig hordtam és egy 7év után kezdtem el újra hordani :)
2017. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Könyvet. Mesekönyv vagy ha fontos nektek a vallás, képes gyerek biblia.
2017. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyibe kerül, akkor inkább aranyat vegyél. mindenki jobban fog örülni, hidd el.
2017. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arany ékszert szokás.
2017. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!