Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátsági ajándék vagy ezt a...

Barátsági ajándék vagy ezt a szerelmesek hordják?

Figyelt kérdés
Latam ijen girlfriend és boyfriend-es karkotot. Azon gondolkoztam hogy meg vehetem a legjobb fiu barátomnak vagy ezt a barátnőjének kenne meg venni neki?

2017. febr. 26. 10:55
 1/6 anonim válasza:
41%

Általában párkapcsolatban élők szokták megvenni, de Neked nem kell másokat követni. Ha szerinted tetszene a srácnak, megveheted magatoknak, de tisztázd vele, hogy ez csak baráti.

De ha megfogadsz egy tanácsot, akkor vagy utánajársz az interneten, hogy hogy kell ilyen karkötőt gyártani, és akkor személyre tudod szabni, vagy csinálsz Neki saját kezűleg Te valamit. Szerintem annak mindenki jobban örül, több van mögötte. De ahogy gondolod, ez csak egy tanács. :)


Egyébként ilyen*, így írják helyesen.

2017. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel angolul a boyfriend, girlfriend minden esetben szerelmi kapcsolatot jelent, semmiképpen nem ajándékoznék ilyet egy barátnak.
2017. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Girlfriend/boyfriend csak a csajod/pasid lehet. Egyértelműen csak szerelmi kapcsolatot jelent. Még véletlenül se vegyél ilyet egy sima barátnak.
2017. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angolul a friend jelenti a barátot, a boyfriend/girlfriend a párodat jelenti.
2017. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak párnak.

Mondjuk, nem várom el, hogy tudj angolul, hiszen szemmel láthatóan a magyar is komoly gondokat okoz...

2017. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeld el tudok angolul😑😑

Nem is akar hogy épp ezért kerdeztem meg.

Ja és Koszonom az értelmes valszokat😊😁

2017. febr. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!