Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legkreatívabb...

Mi volt a legkreatívabb ajándék, amit esküvőre kaptatok?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök :)

2017. márc. 14. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Én anno volt évfolyamtársamék esküvőjére egy kisméretű téglát csomagoltam alufóliába, meg egy kis zacskóba cementet, egy másikba meg sódert csomagoltam.

Majd ezt mind egy dobozba, azt egy nagyobb dobozba, majd sorra egyre nagyobb dobozokba.

Így 3 dobozt kibontva már nagyon várták mi lesz a meglepetésük...

Hát nagyot néztek, mikor előkerült a tégla és a két kis zacsi, én meg alámondtam, hogy most már megvan az első tégla a közös házatokhoz és a sóder meg a cement az alaphoz! :D

Mindenki jót nevetett, biztos soha nem felejtik el!

2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem kaptunk semmi extrát, viszont egy barátnőm az esküvőjére békülős szőnyeget kapott a férjével, ami baromi kreatív. Az a lényege, hogy be vannak jelölve kéz- és -lábnyomok különböző színekkel, és arra kell ráállni, ami kb lehetetlen normális pózokban, csak totál összegabalyodva lehet. Így jó esetben a viták röhögésbe fulladnak. :)
2017. márc. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!