Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mi legyen? Ez jó...

Szerintetek mi legyen? Ez jó ötlet, vagy találjak ki mást?

Figyelt kérdés

Húgomnak május 18-án lesz a névnapja, ami viszonylag messze van, de az a helyzet, hogy már most kitaláltam azt, hogy mit fogok neki adni...

Szóval a húgom elektromos gitározik(én is) és ugye van hozzá egy fejhallgatója, amivel azt találtam ki, hogy ”bele szerelem” a bundás fülvédőjébe -nehéz lenne elmagyarázni, hogy hogyan értem ezt-. Abban biztos vagyok, hogy menni fog, nem egyszer csináltam már ilyet, csak nem tudom, hogy tetszene-e neki. Szerintetek mi legyen? Kockáztassak, vagy adjak neki olyan dolgot, amiről biztos vagyok, hogy tetszene neki?



2017. márc. 17. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát ritka értelmetlen egy dolog, hacsak nem az északi sarkon kíván elektromos gitáron játszani.
2017. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hoppá! Véletlenül a húgom fiókjába írtam! 😨
2017. márc. 17. 19:25
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy érted, de májusban már biztos nem fog hordani bundás fülvédőt. Azt mi nem tudjuk, hogy fog-e neki tetszeni!
2017. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De télen jól jön... 2 fejhallgatója is van amúgy.
2017. márc. 17. 19:26
 5/19 Mojjo ***** válasza:
100%

És tönkretennéd vele a bundás fülvédőjét, nem rossz... Szerintem ezt az ötletet hagyd inkább.

A kérdést meg töröld a saját kérdéseid menüpont alól, meg a figyelt kérdések alól is, hogy ne bukj le, ha már az ő accountjával írtál.

2017. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát májusban akarsz neki valamit adni, ami egyrészt az övé, csak te osszebarmolod, másrészt nem tudja használni csak minimum fél év múlva. Ja. Okos vagy. Hány éves is? Ha 10, akkor még oké.
2017. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

És, ha vennék egy másik fülvédőt és azzal csinálnám meg az ötletem?


Köszi, ez is volt a szándékom. :)

2017. márc. 17. 19:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Max karácsonyra, könyörgöm
2017. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Az még jobb lenne! :D De akkor viszont mit adjak neki névnapjára? :/

14 éves amúgy...

2017. márc. 17. 19:33
 10/19 A kérdező kommentje:
Ötletek?
2017. márc. 17. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!