Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok! Örülnétek születésnapo...

Lányok! Örülnétek születésnapotokra annyi szál vörösrózsának, ahány évesek lettetek? Pl: 21/21 szál rózsa.

Figyelt kérdés

Én ezt tervezem barátnőmnek születésnapjára.21éves lesz.

Ti mit reagálnátok?vágyatok ezt kapni?



2017. márc. 30. 12:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Fölösleges pénzkidobás. Kifizetsz 15 ezret és egy hét alatt elpusztul a vázában. Inkább vegyél neki valamilyen értelmes, maradandó ajándékot.

A napszemüveg jó ötlet ha arra vágyik.

2017. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon sablonos, szerintem gáz. És drága is.

Inkább vidd el valahová. Fürdő, városnézés, túrázás stb. ami érdekli.

2017. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
38%
En orulnek, es szerintem nem giccses, hogy 1 szal mu a tobbi meg igazi, szerintem inkabb eredeti. Nagy kar, hogy az emberek mar nem tudjak a pillanatot elvezni.
2017. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
Mi ezen a pénzkidobás? A Lidl-ben minden héten veszek az itthoni vázákba virágot. Egy rózsacsokor 799 Ft és 7 szál rózsa van benne. Ha a leányzó 21 éves, három csokorral megvan a szülinapi ajándék, kétlem, hogy ez az összeg bárkit csődbe vinne.
2017. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
14:31? eredeti? pont annyira mint a karácsonyi lánykérés. Facebookon állandóan megoszt valaki hasonló "romantikus" történetet. Ha nem ismerős akkor valamilyen csoda oldalon van leírva ugyanez a sztori.
2017. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Én is örülnék neki. Szerintem sokkal többet mond ez a dolog minthogy na gyere válassz egy napszemcsit. De lehet én vagyok túl romantikus. Szerintem egyszer azért ezt belehet dobni legalábbis én többre értékelném mint a napszemcsit.
2017. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is cuki. Lehet másoknak giccses. De te ismered a barátnődet, te tudod hogy örülne-neki.
2017. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Fú ezt az utolsó el nem hervad,ezt inkább ne. Én is kaptam így virágot,volt benne egy,amit az exem papírból csinált és ezzel a szöveggel adta át. Persze tiniként még bejött ,de egy 21 éves nőnek már nemhinném.
2017. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én specc nem örülnék neki, de ha a lány romantikus típusú, aranyos ajándék lehet :)
2017. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, és nem tartom pénzkidobásnak sem, ha nem okoz megterhelést. Egyébként meg elég egy szál is. Én szeretem az vágott virágot, a csokrokat, a különböző kompozíciókat.

Én is készítettem már 50 szál virágból virágdobozt anyukám 50. születésnapjára. Nagy sikere volt!

2017. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!