Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok! Örülnétek születésnapo...

Lányok! Örülnétek születésnapotokra annyi szál vörösrózsának, ahány évesek lettetek? Pl: 21/21 szál rózsa.

Figyelt kérdés

Én ezt tervezem barátnőmnek születésnapjára.21éves lesz.

Ti mit reagálnátok?vágyatok ezt kapni?



2017. márc. 30. 12:16
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Jöhet.


97L

2017. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Őszintén bevallom, nem. Nekem ez túl giccses. Én jobban örülnék inkább valami közös programnak.
2017. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ez nem valami romantikus de én azt szoktam hogy X összeget szánok a szülinapra és közösen kitaláljuk hogy mit csináljunk belőle, elmegyünk mondjuk egy spaba, vagy veszünk neki valamit amit szeretne, ruha akármi.
2017. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Uuuu en nagyon orulnek neki. Annyi h ne vmi the 100 rosestol rendeld mert az tenyleg nagyon draga. Ha valami sarki viragboltba veszed az ugy sokkal olcsobb. Szerintem nagyon jo ajandek de szerintem meg adj melle vmit de onmagaban a rozsa is nagyon jo
2017. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én örülnék. Mindíg úgy kapom én is.
2019. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!