Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok! Más is van aki hiába...

Lányok! Más is van aki hiába kért májusfát a szerelmétől?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna kapni, többször is kértem, hogy hozzon, de a párom szerint ez marhaság. Nagyon rosszul esik. Ráadásul tiszta ciki is mert az egész osztályból csak én nem kaptam azok közül akik járnak valakivel. Még ha marhaságnak is tartja, nem kibírt volna ő is hozni egyet, ha már tudta, hogy ez nekem fontos és mennyire nagyon szeretném? (Nem azért akartam, mert mindenki más kapott, évek óta vàgyom rá, de még sosem hozott nekem senki.)

#szomorú #düh #hagyomány #elkeseredettség #csalódottság #májusfa #nem kaptam májusfát #hagyománytisztelés
2017. máj. 2. 13:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálunk ennek hagyománya van. Ahol mi lakunk, ott ez szokás. Egy csomó másik fiú meg tudta csinálni csak ő nem. Nem érdemes ezen az oldalon semmit kérdezni, mert akármit kérdez az ember csak őt húzzák le!
2017. máj. 6. 19:18
 12/13 pptomi válasza:

Olyan kérdést tettél fel, amivel nem jutsz semmire. Voltak rajtad kívül is olyanok, akik nem kaptak, erre vonatkozott a kérdésed.

A kérdésedre kaptál megfelelő választ, nem húzott le érte senki. Én meg csak jártatom a számat.

2017. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem is a majusfa, hanem hogyan szeret téged az a személy, aki nem adja meg, amire nagyon vágysz, pedig meg tudná adni?! Ez gonosz ember, és idétlen, éretlen, EQ zérus, ezt te hagyd el mihamarabb!!!
2022. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!