Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit illik így adni születésnapra?

Mit illik így adni születésnapra?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén két barátomnak is születésnapja lesz (ikrek, egy fiú, egy lány), akik egy bérelt helyen tartják a születésnapjukat - Annak az árába minden meghívott beledob 3000 forintot. 19 évesek lesznek. Nem szeretnék üres kézzel menni, de kiköltekeztem a hónapban. Gondoltam sütök tortát,de nem lenne azt fura elvinni a szórakozóhelyre? Vagy vigyek egy vodkát vagy valamit kettőjüknek? Esetleg tudnátok ötleteket adni mit lehetne nekik? Nem vagyunk nagyon nagy barátok, egy évfolyamra jártunk, mostanság pedig úgy-ahogy tartjuk a kapcsolatot. :)

2017. jún. 27. 11:29
 1/7 anonim válasza:

Szerintem a vodka jó ötlet egy ilyen buliba:)

Vagy bármilyen alkoholos ital:)

2017. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ha szeretik a vodkát, akkor mindenképp :D nincs kedvenc piájuk? esetleg feldobhatnád azzal hogy kötsz az üveg nyakára két lufit, már olyat is láttam amin nevek voltak, meg boldog szülinapot felirat
2017. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
...vagy esetleg két egyforma sapkát/pólót csak más színben
2017. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3000 ft amúgy is elég komoly behopp, szerintem nem kell túlzásba esni, főleg, ha nem vagytok olyan nagyon nagyon jóban. Ha viszel egy üveg töményet, vagy esetleg két üveg pezsgőt meg két bonbont, azzal bőven jó vagy. Kapni fognak bőven ajándékot mindenkitől, nem hiszem, hogy pont tőled várnának valami nagy, drága holmit. A piát meg a csokit legalább el tudják fogyasztani, azzal nem lehet mellélőni, mint egy tárgyi bizonyítékkal. :D Tortával szerintem készülnek, ha akarnak, vagy a közelebbi barátaik/rokonaik intézik, szerintem azt ne vigyél. Esetleg ha így készülni szeretnél, akkor valami süteményt vigyél vagy pogácsát, de ha bérlitek a helyet, akkor ilyesmik biztosan lesznek.
2017. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊 Akkor szerintem vagy vodka lesz vagy pezsi. A lufi, meg a neves dolog nagyon aranyos, mindenképp rakok rá. Ment mindenkinek a zöld kéz :)
2017. jún. 27. 17:41
 6/7 nemethkaroly válasza:

Vodkát ne vigyél, az alpári mert csak a berugás a célja. Ha pia, akkor vagy koktélokat vegyél, vagy bort. Az formális.


De a sütit remek ötletnek tartom. A süti az egy nagyon jó dolog. Pl.: Citromos túrótorta, képviselőfánk, sajtos-sós teasütemények etz.. Az mindig nyerő.


Aki utoljára sajtos-sós fánkot hozott, azt a nőt olyan gyorsan megudvarolták el se hinnéd.

2017. jún. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam vodkára, mert azt szeretik, a társaságból én vagyok az egyetlen borozós, még a pálinkát sem nagyon isszák - de így lehet pezsgő lesz, hiszen azzal nem lehet félrenyúlni! Azért meg mégsem akarom őket leitatni haha :D Utánanéztem a helynek és nem lehet bevinni sütit/bontott italt, úgyhogy a házi készítésű süti kizárva, pedig imádok (és szerencsére tudok is :D) sütni.
2017. jún. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!