Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés
Idén új osztályba kerültem (végre), s az itteni emberek máris a szívembe zárták magukat. Imádom a közösséget, az ofővel együtt, és szinte mindenkivel jóban vagyok. Már így, október elején húztunk mikulásra, hogy legyen időnk kigondolni/elkészíteni az ajándékot. Hozzám egy fiú került, aminek nem örülök - így sokkal nehezebb jót kitalálni. A kikötés annyi, hogy kézzel kell készíteni - ami egyrészről jó, mert személyesebb, másrészről rossz, mert kreatívnak kell hozzá lenni. A fiúval komolyabb kapcsolatom, alapjáraton bírom őt, csak néha kicsit zavarba hoz a fura/értelmetlen humorával. Nem tetszik, meg semmi, elvileg barátnője is van. Arra gondoltam, hogy valami olyasmit kéne adnom, amiben van kaja (csoki, stb.), csak egy kicsit kreatívabban megoldva. Mondjuk mint a teafilterekből kirakott karácsonyfa. Vagy mondjuk ilyen kör alakú, édességgel töltött tégelyek egymásra ragasztva - mintha hóember lenne. Ha valaki tudna írni konkrétabb, ehhez hasonló, vagy akár teljesen más ötletet, azt nagyon megköszönném. Akár linkelhetnetek is egy diy videót :)

2017. okt. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk anyum csinált olyan karácsonyfa-díszeket, amik abból állnak, hogy egy gyufásdoboz bevonva fényes csomagolópapírral, és az átkötve fényes szalaggal, és azon még egy akasztó. Amúgy még emellé pakolhatsz akár édességet is, szerintem nem kell feltétlenül minden egyes darabját a csomagnak kézzel készíteni. Nekünk pl olyan díszünk is van pl, hogy cicafej, vagy karácsonyfa akasztóval, és a cicafejnek szaloncukor a bajsza, de benne szerintem már nem szaloncukor van, hanem parafadugó; meg ilyen angyalkás, hogy kúpalakúra összehengergetve egy papír , és akkor ilyen angyalnak megcsinálva, meg Mikulás-arcunk is van, meg olyan egymásba fűzött karikák. Nekem most csak díszek jutnak egyelőre eddig eszembe. Vagy lehet egy sima rajz is, akár vehetnél is rá keretet, vagy csinálhatnád azt te is; vagy egy kisnaptár, és annak az első lapjára szarvas, vagy minden napra beírva egy kis személyes idézet, akár te is készíthetnél ilyen naptárfüzetet otthon, házilag; és te találnád ki a méreteit; rajzolhatnád is a képeket rá, vagy netről is nyomtathatod és kivágod. Írhatnál bele egy receptet akár az egyik vagy minden második kép helyére. Lelkesítő idézetet írhatnál mindenhova. Pólóra készíthetnél saját mintát, van , ahol rányomják neked; üvegfestékes matrica is lehetne pl, és akkor azt rajtahagyva a fólián, vagy süthetnél neki mézeskalácsot, és egyet rákötsz a csomagra, vagy becsomagolod és beléteszed; utóbbi jobb megoldás.
2017. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, hogy szántál rá időt. Jók az ötleteid, tuti felhasználom őket, viszont inkább családtagoknak, mint neki :). Írtam, hogy jöhetnek más öteletek, de édességet azért mimdenképp szeretnék adni neki. Ha tudnátok a kérdésben említettekre valami konkrét diy videót, az lenne a legjobb. :)
2017. okt. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!