Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Június 7. -én lesz apukámnak...

Június 7. -én lesz apukámnak a névnapja. Imádok kézzel készitett ajándékot adni de már kifogytam az ötletekből. Ti mit adnátok a helyemben neki?

Figyelt kérdés

S.O.S

Apának névnapi ajándék!



2017. jún. 5. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Babzsákba v zsebkendőbe hímezd:

Édesapámnak/Apunak névnapjára szeretettel

vagy ilyesmi:D

2017. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Vagy egy sima rajz , vagy hajtogatott állatok felragasztgatva egy képre, akár nyomtatottra
2017. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3D-s képeslap

Az előző hajtogatósról jutott eszembe :)

Egyszer olyat csináltam, hogyha kinyitod a lapot, akkor egy 3D-s szív van benne. Neten találsz ilyen mintákat.

2017. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors választ
2017. jún. 6. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Eddig miket adtál már?
2017. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Vegyél színes fonalat aztán tekerj be vele nondjuk egy sörös üveget vagy pezsgős üveget próbáld olyan színnel amit szeret az apukád
2017. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az 5. Kérdezőnek mondom hogy eddig verseket irtam vettem horgászos ciccokat meg papirbol készitettem dolgokat

2017. jún. 7. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg más anyagban gondolkodni, ne papírban, mert biztos másban is ügyes leszel. :)
2017. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csinalj egy serleget ket viragcserepbol (egymas aljata tapasztod oket es csinalsz ket fuket dekorgumibol. Bele tehetsz edesseget vagy amit szeretnel. (Kreativotletek boltja facebook oldalan megtalalod reszletesebben).

Es ajanlom a pinterestet (egy alkalmazas de bongeszobol is elerheto). Nagyon sok kezzel kiszitheto ajandekot talalsz ott. Ott is fent van a kreativotletek boltja keress rajuk es sok-sok otletet talalsz.

2017. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!