Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Honnan tudnék egy embernagyság...

Honnan tudnék egy embernagyságú Jungkook karton bábut szerezni?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nagyon nagy fan és őt húztam ilyen karácsonyi ajándékozós valamin.

2017. nov. 9. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
csak csinálni tudsz otthon, kartonból meg kinyomtatott képekből, tök noname a csávó eu-ban
2017. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oooh, rendben köszönöm.
2017. nov. 9. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában annyi kpop-os kérdés van, lehet nem is vagyunk olyan kevesen?
2017. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%

lehet ilyet itthon is nyomtattatni, de kicsit húzósabb árakért, nem titkos mikulás árkategóriában. itt van pl egy nyomda, ami csinál ilyet (a rendelés 10k-nál kezdődik): [link] . ha nagyon nagyon kedveled ezt az osztálytársat, és van elfekvőben elég pénz, akkor érdemes talán még nézelődni, de szerintem olyan 5-6 ezer alatt nem fogsz kijönni rendes életnagyságú kartonforma esetén, szóval tényleg valami csináld-magad megoldás kell majd, vagy esetleg más típusú ajándék.


egyébként, csak az osztálykarácsonyból kiindulva gondolom, hogy elég fiatalok vagytok, úgyhogy érdemes belegondolni, hogy az osztálytársad szülei mit szólnának egy ilyen ajándékhoz. lehet, hogy nem nézik jó szemmel a jungkook-rajongást, és akármennyire imádja majd az ajándékot az osztálytársad, rosszul fog vele otthon járni, mert biztos látni fogják.


ha az internetes rendelés opció, akkor nézz körül itt: [link] , itt: [link] és itt: [link] jungkook-os ajándékokért. vagy csak meríts belőlük ötletet, pl. pólónyomtatást olcsóbban vállalnak itthon, mint a kartonbábut!


végül, én erről az oldalról szoktam sok személyes ajándékot rendelni: [link] . itt tudsz utólag készpénzzel is fizetni, ha bankkártyás/paypal-es fizetés nem lehetséges. szerintem ebben az esetben a következők játszanak:

- jungkook hógömb: [link] fenykepes-ajandektargy/dekoraciok/hogomb.html

- jungkook valentin gömb (ugyanaz, csak szivecskék szállnak a gömbben hó helyett): [link] fenykepes-ajandektargy/dekoraciok/valentin-gomb.html

- jungkook füzet: [link] fenykepes-ajandektargy/iroszer/spiralfuzet.html


én ezeket már mindet rendeltem különböző képekkel, és eddig mindig elégedett voltam. a szállítási időket is mindig jól mondták, eddig nem késett semmi. csak arra ügyelj, hogy jó nagy felbontású képet találj, és lehetőleg olyat, amin nincs semmi vízjel/jelölés/stb.


ha segítséget szeretnél valamelyik oldallal, írj nyugodtan!

2017. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uuuu, nagyon szepen koszonom. Valóban ez igy eléggé dragara jon ki. Megnezem a tobbi oldalt hatha találok valami jot.
2017. nov. 11. 11:19
 6/7 anonim válasza:

Majd ha lesz rá lehetőséged,menj el Koreában,Szöül dugig van ilyesmikkel

Vagy maradt a net és az amit az előttem lévő irt

2018. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Koreába*
2018. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!