Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk ti örülnétek ilyen...

Fiúk ti örülnétek ilyen ajándéknak a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Karácsonyra egy párna a közös fényképekkel.

Születésnapra egy üveg amibe cetlik vannak miert szeretem es hasonló dolgok.



2017. nov. 13. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túl nyálas lenne. Egy lány biztos örülne neki, de egy fiú..

De te ismered, hogy milyen szemèlyisèg.

2017. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántásból, de tényleg semmi nem jut eszetekbe csak ezek a porfogók? Annyira giccses, és unalmas tucat ajándék. Őszinte leszek. Az exbarátnőim párnája fent van a padláson, ott porosodik. Akkor sem voltam oda az ilyen ajándékokért amikor kaptam (de azért úgy tettem mintha örültem volna neki)

Bármibe fogadok, hogy a te barátod is megfogja játszani az örömöt, hogy az ajándékod nagyon tetszik neki, pedig nem fog tetszeni..

Hidd el, egy tábla csokival jobban járnál.

26/F

2017. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek olyan férfit aki az ilyen ajándékoknak őszintén örülne.

Habár ..nem írtad, hány éves.

A mai 14-20 éves fiúkat, és a stílusukat, ízlésüket én nem nagyon értem. Nem ítélem el, csak nem értem. (Tisztelet a kivételnek!)

Neked kellene annyira ismerned a barátodat, hogy tudd, mit szeret.

De ezektől szerintem, ahogy azt már írták, egy tábla csoki is százszor jobb.

25/F

2017. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fiú, de el nem tudom képzelni, hogy egy fiú ilyesminek örülne. Persze tizenévesen én is mindig ilyen marhaságokat ajándékoztam :D
2017. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem a páromnak (azóta már a férjem, lehet ez miatt vett el😂) egy 6-os pakk Staroprament, üvegpohárral és átkötöttem egy nagy masnival. Azt mondta ez volt a legjobb ajándék, amit kapott😄 Még a facebookra is kipostolta😄

Lehet te is jobban járnál, ha ezeket elfelejtenéd és vennél/készítenél valami kevésbé giccseset.

2017. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani! Az én párom exbarátnője (akire sokáig féltékeny voltam) minden ünnepre ilyesmit vett a páromnak. Szivecskés párna, fényképes párna, szivet tartó maci, szerelmes kulcstartó, egy kép magáról keretben, csak ilyeneket adott. Utólag nagyon hálás vagyok neki, mert egyetlen olyan dolog sincs, aminek a párom örült volna, vagy meg akart volna tartani. És olyan gondom sincs, hogy nem tudok valami klasszat ajándékozni neki, mert előtte már kapott a másik lánytól. Ne adj neki ilyeneket, adj olyat, aminek Ő örülne. Egyébként az üvegbe zárt “miért szeretlek” papírlapok kedvesek, az szerintem jól eshetne neki, de ne ennyi legyen akkor az ajándék.
2017. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!