Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk milyen ajándéknak örülnét...

Fiúk milyen ajándéknak örülnétek 18. szülinapra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

A barátomnak 2 hónap múlva lesz a szülinapja és valami különlegessel szeretném meglepni .Tudni kell róla h nem nagy ívós bulizós ezért a meglepi buli szerintem kilőve.Tudom hogy én ismerem én tudnám minek örül de nem vagyok jó az ajándék ötletekben :/

17/l



2016. máj. 5. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez mindenkinél más. Én annak örülnék a legjobban, ha egész nap velem lenne a barátnőm és érzékeltetné, hogy szeret. Ez lenne nekem a megfelelő.

Ameglepi bulit szerintem ne zárd ki, sokkal jobb az, ha mindenkit ismersz a bulin, mint egy diszkóba.

2016. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Bevenni a barátnőjét is egy hétvégére, feleséggyanús.
2016. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak mivel nem szokott nagyon inni meg ritkán jár el buliba ezért zárnám ki a meglepi bulit mivel szerintem lehet kellemetlenül érezné magát ha mindenki iszik ő meg nem . DE akkor szerinted örülne neki ?
2016. máj. 5. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Én sütöttem egy tortát, mivel nagyon szereti az édességeket. :)


De kapott már

törölközőt,

nagy elefántos lufit,

csokit (a sárgabarackos kekszes boci a gyengéje, de a latin negyedben is szoktam venni, ott rengeteg felé van),

rohamosztagos pendriveot (nagy star wars rajongó),

süthető gyurmából készült pici figurákat (mondta, hogy milyen kell neki, ez a hobbim, és megcsináltam neki),

naptárt saját kezűleg (mondjuk azt karácsonyra),

cipőfűzőt (egy közös séta közben szakadt szét, és poénból mondta, hogy a közeledő névnapjára akkor azt kér, komolyan vettem 😀),

fényképtartót,

mágnest,

bögrét,

inget (nagy ingrajongó),

férfi karkötőt (tudtam, hogy ilyet akart),

bőr pénztárcát,

kis növényt (ballagásra kellett),

tollat,

laptoptokot és

szobamamuszt.


Röviden úgy ennyi, ami most eszembe jutott. Ezek között biztosan van olyan, ami másnak hülyeség, de mindegyik ajándéknak megvan a maga története, így számunkra fontos és vicces. 😄 Remélem, segítettem. 😊

2016. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt kéne tudni miket szeret, mi a hobbija. Az én barátom kapott egy kis csokitortát, nagyon örült neki, kettesben voltunk egész nap mert mi nem szeretünk bulizni. Ittunk boroskólát. Ajándékba kapott japán könyveket, mert az a mániája, nagyon örült mindennek. Ja és egész nap japán zene szólt. Csináltam egy válogatást a kedvenceinkből és az ment. Ez így volt tökéletes neki. Szóval te is gondolkodj el a te barátodnak mi lehet a tökéletes.
2016. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy nem nagy ivós, még össze lehet hívni a haverokat, nem gondolom, hogy a pocsolyarészegségtől lehet csak bulinak nevezni valamit.
2016. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A meglepetésbulihoz tudnátok valami ötletet mondani mert életemben nem csináltam ilyet
2016. máj. 5. 18:27
 8/11 anonim válasza:
89%
Torkos napot
2016. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
a barátnőmnek, feltüzelve, szép csomagolásban, piros masnival átkötve.
2016. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%
Anál, édeshármas, esetleg ezek kombinációja
2016. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!