Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjunk a...

Milyen ajándékot adjunk a tanároknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom még elég korai de múltkor szóba jött és sokan mondtunk sokmindent de nem tudtunk dönteni. Időben neki kell állni pláne ha kézzel készítünk ajándékot. Meg nem szeretjük ezeket az utolsó pillanatokra hagyni, akkor csak rohanás és kapkodás lesz belőle. Én két kedves tanáromnak külön is adok, nekik karácsonyi képeslapot. Szerintetek mi az aminek örülnének? Gyertya,csoki(bár ez elég általános és sok osztálytól kapnak),képeslap?

A virág,bor,díszek túl gyakoriak és gondolom tele lehet vele a házuk. Sokan ezeket nem ajánlják.

Ti miket adtatatok a tanáraitoknak?

Tanárok! Miket kaptatok/minek örültetek nagyon?



2017. nov. 17. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fényképes dolgoknak örülök nagyon. Akár egy sima bekeretezett fénykép, akár valamilyen kis kézzel készített, mókás dolog fotóval. Egy autószerelést tanuló osztályom pl egy fából készített kisautót adott minden tanárának pedagógusnapra, aminek az oldalán ott az osztály fényképe, az aktuális tanár képe meg a vezetőülésnél, az első szélvédőn. Hatalmas munka lehetett, nem mondom, hogy ilyenre kell költeni az időt, de ha jó a kapcsolatotok a tanárral, akkor ilyeneknek is nagyon örülne szerintem, személyesebb, mint egy random dísztárgy.
2017. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ajánlom nézzetek szét Pinterest-en nagyon sok minden jót találtok ott!
2017. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, írhattok még.

Első nagyon ötletes amit mondtál, elég sok tanárunk van(csoportbontások,1.-2.nyelv,stb.) és valami könnyebben elkészíthető kéne, meg nálunk nincsenek ilyen tárgyak,gimisek vagyunk. Egyébként nagyon tetszik az ötleted.

2017. nov. 18. 19:55
 4/7 anonim válasza:
Mondjuk mézeskalácsot csinálsz és azt kidíszíted utána ilyen celofánba rakod,én a zenetanáromhoz elég közel állok így én is mindig adok neki ajándékot ,tavaly egy kis szobrocskát adtam ami igaz h lehet van neki és csak a szekrényében van de örült neki mert tudta legalább hogy tőlem kapta és nem úgy mint a melle adott csoki amit megeszik és elfelejti hanem ez megmarad neki(pl.egy angyalka forma,vagy egy Mikulás, karácsonyfa és akkor azt cukormázzal díszíted ha nem akkor csináltatsz vagy cukrászdában lehet hogy lehet venni)
2017. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ez is jó ötlet,írhattok még.
2017. nov. 26. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Tantárgyhoz fűződő dolgok sztem találóak.

Pl matektanárnak vmi függvénytáblázat és akkor ráírjátok növekvő vagy csökkenő sorrendben a diákokat.

Vagy vagy tesitanárnak egy focilabda és az oldalaira a diákok neveit.

Ezek nem bonyolultak, de sztem illik hozzájuk.

2017. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. dec. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!