Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek vagy csináljak egy...

Mit vegyek vagy csináljak egy informatikusnak?

Figyelt kérdés

Egyetemen lesz karácsonyozás. Csak egy kisebb csoport beszélt össze, a felsőbb évesek évek óta csinálják, de én elsőéves vagyok és nem tudom mit kellene venni.

1500-2000 forintos összeghatár lett meghúzva és azt mondták hogy "értékelik a hozzáadott értéket", azaz ha én csinálnék valamit. De nem tudom mit kéne venni vagy csinálni neki. Akit én húztam egy informatikus srác.

Lehet vicces is ( sőt, szerintem jobb is ha vicces ), kérlek segítsetek.


2017. nov. 19. 02:15
 1/2 anonim válasza:
Varrj neki plüss Linux pingvint.
2017. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kütyübazáron, bigyóshopon vannak ilyen árban is jópofa dolgok, pl. USB-s miniporszívó klaviatúrához, vagy ujjas takaró, amiben lehet püfölni a gépet.:-) Ha nincs még okoskesztyűje, azt is vehetsz. Esetleg csináltathatsz pólót, vagy díszpárnát, ülőpárnát Ctrl, Alt vagy egyéb, "kockás" felirattal, bár nem tudom, az mennyire fér bele a keretbe.
2017. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!