Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kiknek ajándékoztok kézzel...

Kiknek ajándékoztok kézzel készített kratív ajándékot? Ti szeretitek az ilyesmit?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem pontosan az, hogy kiknek hanem, hogy akik kézzel készítenek ajándékot, figyelembe veszitek, hogy az illető szereti e a kreatív ajándékot?

Én szeretek személyes, egyedi ajándékokat adni, de csak is olyannak aki tudom, hogy örül is neki.

Nekem a barátnőm például abszolút nem értékeli, nem is szereti, de legalább meg is mondja. Apa úgyszintén. Bár ő nem árulta még el az egész családnak és a tesómtól mindig azt kap. Én látom is rajta, hogy nem tetszik neki, bár amiket a tesómtól mindig kapunk az őszintén nekem sem tetszik. Idősnek tartom már hozzá.


Illetve kaptatok már nagyon béna egyedi ajándékot?

Vagy úgy bármit is, hogy egyáltalán nem szeretitek az ilyesmit?



2017. nov. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor vállalkoznék ilyenre, ha olyan szinten állnék az adott tevékenységben, hogy az tényleg értékelhető.

Igen kaptam,nagyon béna dekupázsos dobozt(nem a dekupázs maga a béna,hanem a kivitelezés volt az)

De pl unokatesóm profi módon köt-horgol, tőle szoktam klassz cuccokat kapni(ismeri az ízlésem,kinézi újságból és megköti nekem), nagymama profi szinten hímzett,de úgy hogy zsűriztette is a tárgyakat és adott is el belőlük, tőle is kaptam szép dolgokat.

2017. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyereknél, főleg sajátnál,persze más a mérce, egy ovistól minden krisz-kraksz értékelendő és becses.
2017. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gimis barátnőm egyszer megrajzolt és bekereteztette a képet,ezt adta nekem.

De ő is nagyon ügyes, felvételizett a Képző-re is,más dolog,hogy nem vették fel.

2017. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Természetesen a kicsiktől kapott ajándékokat én is kincsként őrzöm, amikor én az öcsémre céloztam, ott már nem gyerekről van szó, hanem egy 15 éves fiúról, aki minden ünnepre kinyomtat egy képet rajta valamivel amit szeretünk pl autó, torta, kedvenc film szereplője és ráírja hogy boldog szülinapot/névnapot/karácsonyt.


Szóval ezen nagyon kreatív dolog elkészítésével eltölt kb 3 percet.

Ünnepről ünnepre reménykedem benne, hogy erről mostanra leszokik de nem :\

Zsebpénze van.

2017. nov. 21. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi csaladunkban es a barataim is mindenki “kreativ elme” ezert nalunk tok termeszetes ha valamit magunk keszitunk egymasnak. ;)
2017. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kreatívkodásnál is fontos figyelembe venni a megajándékozott személyiségét

full modern minimalista lakásban élő ismerősömnek nem adók matyóhímzéses terítőt

2017. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!