Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti szeretitek a karácsonyt?...

Ti szeretitek a karácsonyt? 😋🙈🎄

Figyelt kérdés

Ti szeretitek a karácsonyt???😊 Ha igen mit szerettek benne? Pl: Hangolódást, az illatokat...stb!!!

Értelmes válaszokat kérek😜

Köszi🤗



2017. nov. 4. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :)

Azt a fajta várakozást, amiről tudni lehet, hogy nem hiábavaló, mert a karácsony tényleg eljön, mégpedig akkor, amikor, késni se fog. :) Meg azokat az illatokat, amiket máskor nem érezni, csak karácsony körül. :)

2017. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szeretek benne, a készülődést, meg ugy az egészet
2017. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagyok hívő, így Jézus születését sem ünneplem. Nem szeretem, nem gyűlölöm. Semleges.

Viszont istentagadóként is csak szánakozni tudok azokon, akik csak az ajándékokat várják.

2017. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Én nem szeretem


Karácsonykor mindenki megjátsza a szentlelket az ártatlan báránykát karácsony más napján ugyan úgy folytatodik a sok veszekedés mint ahogy karácsony előtt


Gyulolom azt is hogy már október végén bámulni kell a sok díszt játékokat Mikulás csokit semmi karácsonyi hangulat nincs ősz közepén

2017. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
A négyes válaszolóval értek egyet. A karácsony manapság csak egy magamutogató, megjátszó, számító ünnep lett. Mindenki csak veszekszik az ünnepek alatt is és csak az élteti őket, hogy milyen ajándékok lesznek. Undorító az egész.
2017. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretem a karácsonyt. Ugyan hívő vagyok, ünnepeljük, megyünk templomba (úgy mint az év másik napjain) de nem szeretem. Eddig szerettem, de ebben az évben nem igazán tudom értékelni :( 13/l
2017. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Igen, szeretem.

Nem vagyok ostoba, megvezetett tucatbirka, aki beáll a sorba bégetni, mert most éppen divat utálni a karácsonyt.

Nagyon sajnálom azokat a gyökereket, akik a legközelebbi családtagjaikat is gyűlölik, épp ezért a karácsony is csak egy teher nekik. Normális embereknél a családtagok között szeretet van és éppen ezért öröm az, hogy kitalálhatom, mit szeretnének vajon és igyekszem örömet szerezni nekik.

tudod gyökérkém, ez nem arról szól, hogy a többi napon ne szeretném őket, de attól még nem veszünk ajándékokat mindennap. Elvesztené a jelentőségét és viszonylag kevesen milliárdosok, hogy ezt megtehessék.

Ennyi szánalmas embert egy rakáson! Azt amúgy tudtátok ugye, hogy ha gyűlöletben éltek, akkor lehet váltani, pl. el lehet válni!

DE NEM, TI A PÉNZÉRT EGYÜTT MARADTOK ÉS AZOKAT SZIDJÁTOK, MEG NEVEZITEK ANYAGIASNAK, AKINEK VAN POFÁJA ÖRÜLNI EGY KARÁCSONYI AJÁNDÉKNAK!

Szánadék banda!

Én bizony örülök minden ajándéknak, amit kapok, pedig nálam kevésbé anyagias embert nem hordott a hátán a föld. És annak is, hogy normális családom van, imádom a férjemet, és röhögök az ilyen nyomorultakon mint ti.

Csak már rohadt unalmas és felháborító, amit műveltek!

2017. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Hát, 7-es. Ha a stílusod alapján nézzük, téged kéne inkább szánni. Egy utolsó tanulatlan senki vagy. Egy bazári majom. Azt gondolod, hogy mivel szitkozódtál, akkor neked lesz igazad? Az ilyen agyhalottak miatt tart ott az ország ahol.
2017. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom :/ volt amikor az egész karácsony arról szólt hogy megkaptuk az ajándékokat, a szüleink nélkülünk felkészítették a fát, Szent este pedig ajándékokat át adtuk, utánna ennyi ... Én próbálkoztam hogy társasozzunk vagy bármi, de semmi nem lett. De viszont tavaly az nagyon szép ünnep volt nálunk, társasoztunk és moziztunk, együtt voltunk .. Magát a karácsonyfát, az illatokat, a diszkrét , a hangulatot szeretem , meg azért tavaly nagyon szép karácsonyunk volt, szóval én varom , hátha egy rendes családként tudunk ünnepelni.

De én is egyetértek abban, hogy néha már túl erőltetett, mindenki szenteskedik, aztán a következő nap nyoma sincs a hangulatnak ami volt.

Még annyi hogy tavaly amikor mi a nagyszüleimnél ünnepeltünk, akkor a téliszünet elején ott maradtam náluk karácsonyig, és akkor mondták hogy nekünk gyerekeknek (többen voltunk gyerekek ott ) hogy egy karácsonyi verset tanuljunk meg és karácsonykor álljunk ki a nagycsalád elé és adjuk elő... Lehet nem hangzik rosszul , DE én nagyon nagyon lámpalázas vagyok, szamomra kínos volt , de nagyon + sem a vers nem tetszett sem az hogy le is videózták .

2017. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a helyesírási és fogalmazási hibákért

Remélem kellemes karácsonyotok lesz, szeretetben gazdag :)

javítás: diszkrét -> díszeket

2017. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!