Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeretitek a karácsonyt?

Szeretitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Én mindig olyan szomorú vagyok akkor:(

2016. dec. 3. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. A sok reklám miatt, kiárusítás miatt, karácsonyról szóló filmek miatt, amiket 2 hónappal előtte levetítenek. Elrontja a várakozás szellemét.
2016. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban.
2016. dec. 3. 22:07
 3/9 anonim válasza:
Én imádom :D
2016. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem szeretem. Csak megerősödik bennem a tudat, hogy mennyire nem vagyunk egy család.
2016. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a fenyeket, diszitest igen, a felesleges penzkoltest nem.
2016. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, mi sosem az ajándékokon aggódunk, boldogan együtt ünnepeljük a karácsonyt, együtt díszítjük fel a házat, még a karácsonyi filmeket is szeretem :D
2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem. Szépek a fények, finomak az ételek, lelassul minden, a szeretteimmel vagyok.


Nincs az a külső körülmény, ami hathatna rám. .

2016. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
AAh Én imádom!! :D 24.én reggel alig várom hogy feldíszíthessem a fát,ciki vagy sem sosem hagynám ki. :D Anyával sütünk főzünk,egész nap karácsonyi zenéket hallgatunk,és este amikor már mindenki együtt van eszünk aztán jöhet az ajándékozás,kis izgalom hogy na vajon én mit kapok, és hogy amit én adok tetszeni fog e mindenkinek, de szerencsére eddig mindig sikerült jókat adni:D Este egy-két pohárka ital, kis társas hatalmas nevetések. Nagyon jó ilyenkor még nővéremmel sem veszekszem pedig az sosem maradhat el. :D 22L
2016. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Jó olyankor a hangulat, szeretünk már időben készülődni az ünnepekre. Jó dolog, hogy az amúgy sötét decemberben a karácsonyi vásároknak hála ismét fesztiválhangulat lesz úrrá a városközpontokban. Na meg a díszek is nagyon hangulatosak.
2019. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!