Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb baratnomn...

Mit vegyek a legjobb baratnomnek karacsonyra?

Figyelt kérdés
Nincs sok kepunk egyutt, a bogre es a polo eleg sablonos. Valami kulonlegesre gondoltam aminek orulne. Nem szeret olvasni. O 16L

2017. dec. 1. 23:44
 1/3 anonim válasza:
85%
Én egyszer azt csináltam barátnőmnek karácsonyra hogy egy cipős dobozt kidíszetettem, raktam bele a képeinkből és írtam bele neki leveleket amiknek a borítékjára írtam hogy mikor olvassa el őket (ha majd 18 lesz, ha elvégzi a sulit, ha úgy érzi megtalálta az igazit, ha viszonzatlan a szerelme, ha bánata van egy szakítás miatt, ha külön költözik, ha már szét válnak útjaink, ha anya lesz, ha megházasodik, stb) nekem sok munka volt de nagyon elégedett voltam vele, ő pedig nagyon örült neki, azóta is mindig kibontja és elolvassa az épp aktuális levelet. Ha tudsz rajzolni rajzolhatsz is bele
2017. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társas? Azzal tudtok játszani ha találkoztok, többen is, nagyon jók vannak! Kicsit drága némelyik, de megéri.
2017. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Hali! Lenne pár ötlet.. Csak a probléma, hogy nem tudom mit szeret. Én idén a barátnőmnek tollat gravíroztatok, ami nem olyan drága de személyre szóló. Valami rövidet írnék bele, ami ütős és mikor elolvassa egyből eszébe jutsz.. Vannak az illatos gyertyák és mellé lehetne venni még valamit.. Mindenkinek más és más az ízlése.. De mondjuk szerintem az ilyen cuki, vagy szép telefontok is tök jó ajándék.. Ha ilyen cicomás fajta, akkor vehetsz neki sminkterméket, vagy valami csinos ruhát.. Ha van valami hobbija akkor avval kapcsolatban is vehetsz neki valamit.

Hát.. Rengeteg dolog van.. De te tudod, hogy mit szeret, vagy mit szeret csinálni😊 Remélem megtalálod a megfelelő ajándékot számára!

2017. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!