Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnomnek viszonyl...

A legjobb baratnomnek viszonylag sok fiuja volt a kora ellenere, es emiatt rendszeresen elhanyagol engem! Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

A baratnommel 2 eve vagyunk legjobb baratok,de az utobbi idoben elhanyagol es ellopja az egyenisegem. 13 evesek vagyunk, neki mar 3 baratja volt,a legutobbival tegnap szakitott, de ma maris meselte,hogy randiztak egy fiuval. Rendszeresen elhanyagol a fiuk miatt,es ez nagyon rosszul esik.Pl: (Ma megbeszeltuk,hogy vegre megnezzuk egy sorozat utolso reszet,amire hetek ota vartam.. Erre lemondta a talalkozonkat egy fiu miatt)Valamint hirtelen total ugyanaz lett az izlese,mint nekem. Ugyanazt a zenet szereti (pedig eddig elitelte es sokszor

szolt be emiatt),ha rendelek egy pulcsit masnap kozli velem,hogy neki is lesz. Ez is bosszant.Sok internetes baratom volt a zenei iranyzat miatt,akikkel jokat beszelgettem,viszont mostanra baratnom is bejelolte oket,es a netes barataim is inkabb vele beszelgetnek,mint velem. Nagyon egyedul erzem magam.Mit tegyek? Elmondjam neki? (a hibakert bocsi)


2017. júl. 16. 23:29
 1/8 anonim válasza:

Szia!

A barátnőd korán érő típus nincs ezzel gond, bár lehet kicsit túl korán is. Próbálj keresni új barátnőket. A barátnődnek pedig mond meg hogy úgy érzed elhanyagol. Azt hogy hasonló érdeklődési köre lett azzal nem tudsz mit kezdeni, de semmikép ne változtass a személyiségeden. Barátod meg majd lesz Neked is hidd el rá ér még bőven ;D.

2017. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én nemtudom mit csináltam 13 évesen...de tuti nem ezt...:D
2017. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Koszi a valaszt. Az az igazsag,hogy masokkal nem igazan tudok baratkozni,rengetegen utalnak a zene miatt,mert szerintuk elviselhetetlen..Rettegek mi lesz szeptemberben,halalra szekaltak tavaly is. Koran ero tipus? Ezek szerint az osztalyban mindenki rajtam kivul.:D En eddig 1x voltam szerelmes, allitolag a fiu is az volt,de csunyan atvert. Szamomra remenytelen ez az egesz,legalabbis egy darabig biztosan.


#2 Ez van. :P Legalabbis a mi iskolankban:'D

2017. júl. 17. 01:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Uristen ... ennyi idosen ennyi barat? Mi lesz ha idosebb lesz?

Mondd neki hogy alljon le a hulyesegeivel...

Hanem figyel rad... Akkor te is hanyagold őt..


Szerintem az olyan lanyok mint o.. ennyi idosen nekunk meg eszunkben sem volt ilyesmi... Es ez nem azert van mert mi ilyen maradiak vagyunk.

13 evesen azt se tudja mit csinal. .. jezusom..

2017. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Miutan szakitottak a 2.baratjaval finoman kozoltem vele,hogy jobb lenne,ha hanyagolna ezt az egeszet,es inkabb kihasznalnank a szunetet valahogy. Azt mondta,hogy jol van. Ra 1 hetre tudtam meg (nem mondta el),hogy uj fiuja van. Aztan szakitott vele, es osszejott egy masikkal. Ugy vettem eszre,hogy a fiuzason kivul semmi nem erdekli. Nem tanul,nem erdeklem en sem,semmi hobbija nincs stb. Raadasul lenez engem,ha elmondom neki a velemenyem,mert "nekem meg nem volt fium,nem erthetem". Az egesz osztalyom ilyen, 1-2 kivetellel. Csak van akinek nem 4,hanem 7-8 volt mar.
2017. júl. 17. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező

sajnos a fő probléma h ez az eset több sebből vérzik.

Egyrészt (most nem azt mondom h 13 évesen menjetek vissza barbie-zni mert az nem vezetne semmire) ennyi idősen nem tudja a barátnőd h mit csinál,de most lázadó korszakban van igy még ha le is akarnád beszélni erről az egészről csak még jobban belemélyedne a dologba.

másrészt : TÉNYLEG azt hiszik manapság az emberek h a gyerekkor az csak úgy ki van találva és semmi funkciója nincs?:D

A barátnőd teljes mértékben kihagyja az átmenetet,nem éli meg a gyermekkorát ,s így lesz az h mikor 25éves lesz, egy kiégett minden szexuális élményt megélt szánalmas ember lesz aki viszont plüssmaci és feloltott lámpa nélkül nem tud majd elaludni.


A KOMMENTEM LÉNYEGE:

ezt a csajt hagyd el és foglalkozz magaddal és még véletlen se változz meg vagy neked is nagyon keserű gyerekkorod lesz

2017. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 Igazad lehet! Én nagyon sajnálom a lányt,de nem tehetek semmit. A szülei,illetve anyukája (apukája sajnos elhagyta őket) nem igazán foglalkozik vele. Tud a fiúkról,de nem érdekli. Sok dolgot engedhet meg magának a lány,de erről nem ő tehet.(mondjuk én nem használnám ki a lehetőséget) Nem lesz egyszerű otthagyni,és a szívem mélyén nem is szeretném. Viszont így meg nekem nem jó.:/ Nem lesz egyszerű. :( Köszönöm a válaszaitokat!
2017. júl. 17. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok... Az elozonek teljesen igaza van... Hagyd ezt a lányt.. te normalisnak tunsz... Biztos talalsz ezerszer jobbat...


Jah és én szüleim is váltak... Még sem volt 4baratnom... Nem csak neveles kerdese ...

2017. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!