Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék ötletek szülőknek?

Ajándék ötletek szülőknek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ki tudtam találni valamit, aminek tényleg örültek, hasznos volt. Ez az első karácsony, amikor nem a zsebpenzbol kell ajándékot vennem, hanem van rá saját keresetem csak már ötlet nincs. Először arra gondoltam, hogy közösen kapnak valami nagyobb dolgot ( muszaki cikk, bútor ), szeretik az ilyeneket de mindenük megvan és a műszaki dolgokhoz pl. annyira nem is értek, mint ők. Gondoltam, hogy osszeszedek akkor aprosagokat és anyukámnak meg is tudom oldani, mert ő sokmindent szeret és sokmindennek örül (könyv, ruha, taska, kozmetikum, parfüm, pizsama stb) bár ezek is elcsepeltek tudnak lenni de ha az ő izlesehez valasztom akkor már annyira nem. Nőknek könnyebb de apukamnak fogalmam sincs... Neki már tényleg unalmas az öv, nyakkendo és hasonlók. A ruháknak se orul annyira . Inkább azokat az ajándékokat szereti amivel el lehet molyolni de mar az elmúlt években felhasznaltam az összes ötletem. Még arról se tettem le, hogy kozosen kapnak valami nagyobb dolgot. Kavefozot szerettem volna mert elég régi volt már az előző de ki se talaljatok mi a helyzet. Két hónapja úgy döntöttek 20 év után hogy nem kávéznak többet :D

Szóval van valami ötletetek? Ti mit vettetek/fogtok venni a szeretteiteknek?


2017. dec. 8. 02:49
 1/4 anonim válasza:

Van a palettán unicum, bor, diszpárna szett, Nálunk már nem igazán fontos ez az ajándékozás inkább az evés.

Gyerekek vannak így a sok pénz nekik megy el mostmár ajándékra úgyhogy a többieknek ezek az apróságok vannak. Magunknak meg hasznosat veszünk mert mi nekünk még nincs meg minden mivel 3 éve költöztünk.

2017. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukadnak otletem sincs..

Apukadnak valami makett amit ossze kell rakni, repulo tank auto vonat amit szeret, ma mar mindenfele van, ha kicsit tobb penzt szansz ra akkor egy dron szetszedve(annyira hogy ossze tudja rakni egy nem hozzaerto), ferfiak megbolondulunk egy taviranyitos autoert(manapsag a dron kicsit nagyobb elmenyt nyujthat).

2017. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2000 darabos puzzle is eltart egy darabik, makett, legó :D teafőző :D szakácskönyv, kertész könyv,feliratos póló/bögre, kötény, parfüm, telefontokk, ékszer, CD/DVD
2017. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Édesanyádnak és édesapádnak is könyvet vegyél, a két mű tartalmát az egyéni ízléshez igazítva. Te ismered őket, miről olvasnak szívesen.

Nők általában: egészség, ezotéria, híres művészek emlékiratai.

Férfiak általában: Politika, történelem, világháború.

2017. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!