Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Pesti Lora kérdése:

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Osztálykarácsonyra húztunk, hogy ki kinek vegyen ajándékot és fogalmam sincs mit vegyek neki. 15 éves lány, kórusban énekel, kicsit duci és nagyon jó humora van
2017. dec. 8. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért fontos az, hogy duci. Nem kötekedés képpen, de ennyi erővel írhattad volna, hogy barna hajú.


Amúgy egy bögrét, annak mindenki örül, csoki is ilyen alap dolog, nem lehet elhibázni.

Ha gitározik valami menőbb gitárpengetőt. Pendrive-ot, egeret, karkötőt, nyakláncot, körömlakkot, parfümöt, illatgyertyát, plüss állatot, szebb párnát, szép füzetet, könyvet, mappát, kulcstartót vagy tollat a nevével, de én esküszöm egy labdának is örülnék.

Rendelni is rendelhetnél valami poénosabb cuccot, de nem hiszem, hogy addigra megjön.


Még olyat nem láttam, hogy ez alkalomra valaki virágot kapjon, szerintem nagyon menő lenne, esetleg kaktusz.

2017. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hápogó vibrátort :)
2017. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!