Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyünk anyósnak Karácsonyra?

Mit vegyünk anyósnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Valakinek nincs valami jó ötlete, hogy mit lehetne venni Karácsonyra anyósnak? 60 éves, igazából semmire nincs szüksége. A legnehezebb, hogy ő kb 15 ezer forintot akar költeni ajándékra. 6-an vagyunk (abból 2 még csak 1 éves), ami azt jelenti, hogy közel 100 ezer forint értékben fog ajándékozni. Közösen szeretnénk valamit venni, természetesen hasonló értékben. Szerinte a pénz nem igazi ajándék, utálja a welnesst, nem szereti a masszázst. Segítség!

2017. dec. 11. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ékszer? Vmi ezüst fülbevaló vagy nyaklánc.

Vmi jó könyv, amivel leköti magát?

Nagyon finom, minőségi csoki, bonbon?

Ruhák, téli kiegészítők?

2017. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ékszert nem hord. (Csak egy arany láncot, amit szintén mi vettünk és sosem vesz le, plusz egy ugyanilyen fülbevalót, Karórát tavaj kapott. ) könyvet nem olvas, csak a keresztrelytvényt szereti. Nem szereti a csokit. Szuper ízlése van ruhák terén, nagyon fiatalos. Szebb cuccokat vesz, mint én magam! 🤣
2017. dec. 11. 20:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Borzasztó nehéz neki ajándékot venni. Főleg így, hogy mindene van. 😕🤔
2017. dec. 11. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Huha. Akkor...

Vmi új konyhai/fürdőszobai kellék/felszerelés? Bútorok?

2017. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs valami olyan használati tárgy, ami már nagyon régi, elavult?

Konyhai robot, mikró,

2017. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyenek sem kellenek. Épp ezért olyan nehéz. Esetleg arra gondoltam, hogy már kb 5 éves a szemüvege. Igaz a szeme nem romlott, de esetleg egy új szemüveg? Szereti a régit, de lehet örülne egy modernebbnek.
2017. dec. 12. 07:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinházjegyet, koncertjegyet
2017. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, aki pont ugyanennyi idős vagyok, a legjobb ajándék az együtt töltött idő.

Nagyon boldogan emlékezem egy-egy közösen megnézett filmbemutatóra,egy szinházi premierre a kedvenc szinészemmel a főszerepben, egy közös kirándulásra Szentendrén, egy hétvégére amikor mind együtt voltunk egy gyönyörű kastélyban Simontornyán,és még sorolhatnám.

Mert NEM az fontos, hogy pont ugyanannyit kapjak fillérre,hanem hogy figyelnek rám, tudják mit szeretek.

Az unokák rajzolnak, egy rajzot,a vőm bekeretezi, a lányunk becsomagolja, az fontosabb nekem,mint egy méregdrága, de hasznavehetetlen tárgy, mert személyesen nekem készül.

2017. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm szépen a hozzászólást. Nagyon szépen leírta. Természetesen ezeket is megkapja. Nagyon szeretjük őt. Csak gondoltam, mégis kellene valami értékesebbet venni nekünk is. 😊
2017. dec. 12. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
2017. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!