Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztalykaracsonyra ajandek...

Osztalykaracsonyra ajandek otletek?

Figyelt kérdés
15/l vagyok es tegnap huztunk. Szerencsere lanyt huztam de igy se tudom hogy mit vegyek neki mert nem nagyon szoktunk beszelgetni. Ez az elso evunk egyutt mert 9.esek vagyunk szoval ezert sem ismerem annyira. 1000-1500 kozott kell ajandekot venni. Nem tudom megkerdezni a baratnojet hogy mit szeretne mert nem akarom elmondani senkinek higy kit huztam. Csoki vagy bogre vagy mit kell ilyenkor adni? Ti mit adnatok neki?
2017. dec. 14. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Estleg valami több info a lányról?

Szokott sminkelni?

Ha igen akkor tudsz azt venni neki. Valami olcsobb szemhéjpalettát.


A bögre a tipikus ajándék ilyen alkalmakra. Esetleg valami különlegesebb bögre. Csokit is rakhatsz a csomagjába. D

2017. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szokott e sminkelni de ilyet illik neki adni?
2017. dec. 14. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, nem tudsz róla sokat, akkor az általános dolgok:gyertya, hógömb, bögre, toll, csoki
2017. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél neki Barbit xD
2017. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem neki egy parfumot meg csokit. Azt mondta az a kedvenc parfumje szoval eltalaltam. De koszonom mindenkinek.
2017. dec. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!