Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Szerintetek ez jo ajándéknak?

Az osztályba húztunk h ki kinek vesz ajándékot és én egy olyan lányt húztam akinek nm nagyon tudom h mit vegyek mindig kérdezem h mit ker de azt mondja h nem tudja xd

Arra gondoltam h vennék neki tusfurdot testapolot dezodort ami egy ilyen dobozba van úgy árulják és melle 1-2 tábla csoki.. most nem tudom h ezt illik e vagy megsértődne mert ezt adtam..

szerintetek illik ilyet venni?

14/L

2017. dec. 14. 18:05  Privát üzenet  

A válaszok
nem hiszem, hogy megsértődne. személy szerint ilyeneket sosem veszek,mert nem tudom biztosan, hogy az az illat és márka tetszik-e neki.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. dec. 14. 18:11 Privát üzenet
Szerintem nem rossz ötlet. Csak tudd hogy milyen illatot,márkát szeret.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. dec. 14. 18:17 Privát üzenet
Jó ötlet, de csak mondom hogy mi mikor húzunk, egyáltalán nem ilyesmit szoktunk venni egymásnak, hanem inkább jó sok csokit, hógömböt, esetleg bögrét és ilyesmiket....

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. dec. 14. 19:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
35 ev koruli nok! Milyen kezzel keszitett ajandeknak orulnetek?
Hogyan díszítsem ki az ajándéknak szánt tollat? 15/L
Fiúk ti örülnétek ilyen ajándéknak a barátnőtöktől?
Tudnátok karácsonyi ajándéknak tippeket adni?
Fiuk örülnének ennek az ajándéknak? Vagy fiúnak jó ilyen?
Fiúk! Lánybaráttól ti milyen ajándéknak örülnének 18. születésnapotokra?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!