Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Lányok! Ti mennyire örültök a saját kézzel készített karácsonyi ajándéknak?

Jobban díjazzátok, mint a boltban megvásárolt "kész" terméket? Többre értékelitek? Vagy ez csak amolyan közhely, hogy a saját kézzel készített dolgoknak jobban örültök?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ajándék, , lány, karácsony, meglepetés, öröm, egyedi

2017. dec. 24. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok

Én jobban örülök a saját kézzel készített ajándéknak.Mivel akitôl kapom dolgozott vele azért,hogy nekem ötömet szerezzen.

Remélem nem ban,hogy írtam.

13L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. dec. 24. 13:40 Privát üzenet
Ha ügyes a készítő, akkor örülök. Szép elmélet ez a saját készítésű ajándék dolog, de azért nem mind vagyunk kézművesek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. dec. 25. 07:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meséltek saját vicces karácsonyi történeteket?
Saját készítésű, vagy legalább valami személyes karácsonyi ajándék idősebb fiútestvér számára?
Lenne egy fontos kérdésem! Karácsonyra a családomnak valami fantasztikusat szeretnék készíteni saját kezűleg. Lenne ötletetek?
Barátnőmnek karácsonyi ajándék saját kezűleg?
Karácsonyi díszítések saját kezűleg?
Fiútesónak karácsonyi ajándék, saját kezűleg?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!