Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Illő vagy nem ha én veszem a...

Illő vagy nem ha én veszem a fél szív medált?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam nem soká itt a barátom születésnapja, úgy valahogy leszünk 10 hónapja is együtt és szeretném ékszerésznél arany vagy ezüst szív medalra bele graviroztattni a nevünk és lánccal együtt azt adni neki (másik felét persze magamnak :)) csak többnyire a fiúk szokták ezt adni a lánynak, legalább is az ismerőseim körében így tapasztaltam.
2018. jan. 14. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nem jó ötlet
2018. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kulcstartóban is van félszív.
2018. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha a srác olyan típus, hogy hordaná, akkor úgyis eszébe fog jutni az évfordulón (a hónapforduló miért olyan nagy szám, ezt sosem fogom megérteni), és megkapod tőle.

Ha még nem olyan típus, akkor csak kellemetlen perceket szeretnél neki vele. Ráadásul ha nem romantikus lélek, vagy cikinek gondolná viselni, te jönnél a lelki terrorral, hogy miért nem viseli (biztos, mert nem szeret, vagy csajozni akar...)

Láttam én már jónak induló kapcsolatot, ami erre ment rá (csak ott gravírozott karkötő volt a téma).

2018. jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nyugi már jobbat találtam ki, semmi romantikusat és hasznát is veheti a hétköznapokban..de szerintem ha egy 35 éves nő ilyet ír hogy ne eröltessük a szaporodást remélem ő sem eröltette a gyerek vállalást, bár ha lenne gyereke nem írt volna ilyet :) 18N
2018. jan. 17. 08:59
 15/15 anonim válasza:
Szerintem nagyon kedves vagy! Igaz kicsit furi hogy a lány ad a fiunak de attol szerintem teljesen király!
2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!