Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek az...

Milyen ajándékot vegyek az egyik munkatársamnak?

Figyelt kérdés
28 éves Nő,nincs semmi köztünk csak munkatársak vagyunk,tippek? Ti mondjuk minek örülnétek?
2018. febr. 28. 20:28
 1/7 anonim válasza:

Egy jó könyv egy írótól akinek a műveit szeretheti

Egy határidőnapló

Esetleg egy kis csomag amibe kulcsokat, telefont vagy ehhez hasonlókat lehet rakni

Ha mondjuk vagytok olyan jó baráti kapcsolatban akkor kicsit finoman tapogatózz hogy minek örülne

2018. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%

Első vagyok:


Ha esetleg van egy nagyobb bevásárlóközpont ott ahol laksz akkor nézz körül hátha van ott olyan bögre amin rajta van a neve vagy olyan van ráírva hogy "legjobb munkatárs" vagy "a munka hőse".

2018. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Szabadidő napló

[link]

2018. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak munkatárs, és semmi kapcsolat nincs köztetek, akkor én valami olyannak örülnék, ami nem személyes. Mivel személyes ajándékhoz ismerni kell. Nem örülnék egy porfogónak, és egy olyan könyvnek sem, amit nem szívesen olvasnék el.

Szóval: csoki/bonbon/sütemény.

Én annak pl. nagyon örültem, amikor a munkatársam a szülinapon napján úgy jött reggel dolgozni, hogy vette egy tálca süteményt a kedvenceimből és közösen elfogyasztottuk.

2018. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tűzőgépet
2018. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 5- ös jól leírta a lényeget. Ha csak munkatársi kapcsolat van köztetek, tökéletes ajandék valamilyen sütemény, vagy desszert.
2018. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!