Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti vennétek a barátotok...

Ti vennétek a barátotok születésnapjára ajándékot? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

3honapja vagyunk egyutt, de o nem vett az en szuletesnapomra meg rgy sportszeletet sem. Szintugy valentin napra, nonapra vagy akar honapfirdulora sem.

Ti vennetek neki ajandekot?

Ha igen, mit? (18eves lesz)

A valaszokat elore is koszonom!



2018. márc. 29. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, örömöt akarsz szerezni neki. Ha gondolod, hogy örömöt szereznél neki azzal, ha megajándékoznád, akkor vegyél neki ajándékot. Vagy készíts valamit sajátkezűleg. Ha úgy gondolod, hogy nem örülne neki, akkor nem kell.
2018. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán azért nem vett, mert még nagyon korai volt akkor a kapcsolat, hiszen még most is csak 3 hónapos.

Hónapforduló meg baromság a legtöbb ember szerint.

Én valami kis apróságot vennék neki, jelzés értékkel, hogy gondoltam rá. De nem kell valami nagy dologra gondolni. Édesség vagy süti.

2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Amugy... Komolyan, nem kaptal semmit a szulinapodra tole? Ouch

Eegyebkent en nem vennek neki. Nem tudom milyen a kapcsolatotok, mennyire szoros ez lehet anyaiakban nem all jol de egy olcso otthoni romantkus vacsit vagy barmit amivel kedveskedhet neked ossze tudott volna dobni.. Meg ha szar is a kaja, a szandek a lenyeg

Tudom gyerekes felfogas ez, hogy ha o nem akkor en se, de a kerdesed es leirtak alapjan mintha akkor leszarta volna a fejed.

En nem vennek neki, mashogy is meg tudjatok unnepelni, nem muszaj ajandekot venni foleg, ha o meg leszarta a szulinapod

2018. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Süss neki egy szív alakú tortát.

[link]

2018. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
....hogy vegye észre magát.
2018. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%
meg amugy barmennyire korai a kapcsolat, szulinapra szerintem kene venni ha megteheti es ha egyutt vagytok. a baratok is vesznek, az meg oke hogy evfordulora nem vett
2018. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Attól függ... Mióta voltatok együtt amikor volt a szülinapod?

Legalább mondta hogy boldog szülinapot?

Én nem vennék neki,max adnék neki egy csokit vagy valamit.

2018. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, lehet, hogy őnaluk "nem szokas" az ilyen ünnepi alkalmaknál megajándékozni egymást. Akkor viszont, te miért tennéd?
2018. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az en szulinapomon meg 10napja voltunk egyutt.. de regebben is voltunk egyutt.

Sajnos az ilyen sutos dolgok nem nagyon lehetsegesek, mert kb.60km-re lakik tolem, es csak hetente 1-2 alkalommal tudunk talalkozni.

Koszonom a valaszokat mindenkinek! :)

2018. márc. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!