Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a főnökömnek aki...

Mit vegyek a főnökömnek aki gazdag és mindene megvan?

Figyelt kérdés

Nagyon rendes főnök, sokszor hamarabb elenged munkából és rajtunk is segít, otthon és bármilyen munkákban is. Most legutoljára megírt helyettünk egy EU-s projektet ami sikeresen át is ment. Szeretnénk neki meghálálni hogy ilyen ember is van, de nem tudjuk mit vehetnénk neki.

Még csak nem is iszik, amit kap sok ajándékot, a szekrénybe rakja el évek óta...

Fogyizik és tornázik tehát édesség is kilőve. Legújabb 5-tös BMW-je van, pár hónapos.


Ilyen embernek mit lehet venni??


2018. ápr. 16. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe a nevében egy majmot az állatkertben.
2018. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékboltokban lehet csináltatni például kupát, amire ráírhatnátok, hogy "Világbajnok főnök", vagy valami hasonlót.


Az egyik kollégámnak, amikor elment a cégtől, annyi cukorkát adtam, ahány napot együtt dolgoztunk :-) Apró keménycukorka volt, amit a kínaiban kb. kilós kiszerelésben lehet kapni, és a recepciókra szokták kirakni tálkában, és egy óra volt megszámolni. Valószínűleg az életbe' nem fog elfogyni, de teljesen személyes ajándék. Amikor én jöttem el a cégtől, egy kiló rizst kaptam, mert ott már túl sokat kellett volna számolgatni :D


De az is lehet, hogyha nem elegáns ruhában dolgoztok, hogy csináltattok mindannyiótoknak pólókat jópofa feliratokkal, pl. XY for president vagy XY a legjobb főnök, vagy valami vicces versikével, ami róla szól és tök pozitív, és ezt veszitek fel egy adott napon mindannyian.


Ha egyik ötlet se jön be, akkor társasjátékot. Főnökként szüksége lehet a kikapcsolódásra.

2018. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló utolsó mondatával egyetértek!


TÁMOGATOM A TÁRSASJÁTÉK ÖTLETET!

2018. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!