Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek melyik lenne jobb?

Szerintetek melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretnék dögcédulát adni ajándékba, de nem tudom eldönteni, hogy 1 vagy 2 bilétás legyen. Mert ugye a hivatalos 2 db-ból áll, viszont, ami neki volt(csak elhagyta mint mindenét xd), az 1 db-os volt.(legalább is mikor hordta egy bilétája volt a láncon).

Szerintetek snassz lenne, ha én is 1 db-odat adnék neki és esetleg azt gondolhatja, hogy spórolni akartam rajta vagy h nem tudom, milyen az eredeti stb.

Jó persze mindig örül annak amit kap tőlem, de én mindig túlizgulom, hogy a legjobbat adjam.

Szóval szerintetek az 1 vagy 2 db-os lenne a jobb?



2018. máj. 18. 10:51
 1/5 sanyinak ***** válasza:
100%
Szerintem egy billoggal jelöld meg! :)
2018. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez a legrosszabb ajandekotlet, amit valaha hallottam, hogy a masiknak dogcedulat akarsz adni ajandekba. Meg ha csak ugy, meglepibol, alkalom nelkul, hogy ne sirassa az elhagyott darabot, akkor azt mondom, oke. ( bar en inkabb orulnek csendben, hogy elvesztette, es koszonnem a sorsnak :D )

Amugy ha mar nagyon akarsz neki adni ilyesmit, akkor legyen 1 darabos.

2018. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Én is akartam magamnak csináltatni, de annyi pénzem nincs sajna :D


Amúgy miért baj, ha valaki ezt "szereti"?

2018. máj. 18. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
elég az 1.
2018. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget😘
2018. máj. 19. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!