Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Orvosi diplomaosztóra ajándék?

Orvosi diplomaosztóra ajándék?

Figyelt kérdés
jöhetnek maradandóbb apróbb ajándék ötletek , amik örök emlékül szolgálnak , vagy esetleg nagyobb ajándékok is akár utazás ötlet :D

2018. máj. 28. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Bögre
2018. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
One-way repjegy Svédországba?
2018. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%

Kávéfőző, mert egy fiatalnak már arra se telik...:D

Viccen kívül amúgy én lánynak adnék valami nemesfém ékszert. Jó kis drága ajándék az biztos, de mindig emlékeztetni fogja arra a szép napra, amikor lediplomázott. Persze ez csak akkor opció, ha van miből megvenni. Ezek a wellness hétvége dolgok vagy utazások szerintem nem valóak diplomaosztós ajándéknak, de ez csak az én véleményem. Ha fiú az illető, akkor valami felnőtteset adnék neki, mondjuk bőrpénztárcát, nem tudom miért az ugrott be hirtelen. Egy orvoshoz szerintem illik a komolyság, egy bőrtárca meg talán annak hat.

2018. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha még nincs jó fonendoszkópja, akkor egy komolyabb Littmant.
2018. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, amire szüksége van. Nyugodtan kérdezz rá, mint hogy valami olyat vegyél, ami csak évekig a polcon fog porosodni.

Utazás, wellness mindig jó ötlet, de csak akkor ha van akit el tud vinni magával.

2018. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mint a barátnője , olyan wellness utat vagy utazást választanék ahova én is megyek :D gondolkodhatunk nagyobb árkategóriában olyan 40-50 ezer körül. szeretnék egy pár napos utazást és mellé valami maradandó kis emléket is. Így megvan az élmény és az emlék is. fonendoszkóp már van de azért köszi a tippet
2018. máj. 30. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit adtál neku?
2022. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neki?
2022. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!