Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátomnak mit vegyek 18....

Barátomnak mit vegyek 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve leszünk lassan együtt, de már rég óta távkapcsolatban vagyunk, és nem ismerem a mostani barátait sem ezáltal. Januárban lesz a 18. születésnapja, eddigi születésnapjaira nem vettem semmit, de úgy gondolom, hogy ez azért màr fontosabb és azért mégis kéne venni neki valamit. (Egyébként nálunk nem nagyon szokás ajándékozni.) Mit vehetnék neki? Nem sportol semmit, nagyon hobbija sincs a gépezésen kívül. Mivel már nagyon nagyon keveset vagyunk együtt, nem is tudom, hogy szabadidejében mivel foglalkozik.. Mit vehetnék neki, ami emlékezetes lenne számára?

2015. szept. 22. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
egy szexcsengőt :D exemnek azt vettem egyszer. vicces, ötletes :D
2015. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a barátodat, hogy milyen személyiség. Az én barátomnak sincs kifejezetten hobbyja a gépezésen kívül, de valamilyen szinten szeret olvasni. Én a következő ajándékot készítettem neki: word programban összeállítottam neki egy kisebb "könyvet". Ezt úgy kell elképzelni, mivel kerek születésnapról volt szó, hogy kerestem a neten tanulságos történeteket, bölcs útravalókat, szép illusztrációkat, vicceket (kifejezetten kocka-poénokat is), majd a képeket és írásokat úgy rendeztem, hogy mutatós legyen. Az oldalak kinyomtattam majd egy könyvkötővel összeköttettem. Ez viszonylag szép ajándék, és nem is annyira nyálas, mivel ügyeltem rá, hogy ne egy A kis herceg szintű cucc váljon ki, igyekeztem olyanra csinálni, ami passzolt a személyiségéhez és sikerült is :) S mivel mi is távkapcsolatban élünk, hogy ne hiányozzak neki, beleírtam a könyvbe pár közös kirándulást, vicces élményt, ha voltak fényképeim, azokat is mellékeltem, egyszóval a könyv egy szelete volt a kapcsolatunknak, plusz a kerek születésnap miatt pár komolyabb, bölcsebb írást is belepakoltam. De persze sok függ a személyiségtől, lehet a te barátodnak nem jön be az ilyesmi, konkrétan én is ettől féltem, de meglepően örült neki :) Lehet, ez egy jó kiindulópont lenne :)
2015. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!