Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a főnökömnek...

Mit vegyek a főnökömnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nem puncsolni akarok, ő is vett nekem egy elég komoly ajándékot (cipő, ami részben a munkához is tartozik, mert javítja a megjelenést, de nem ez a lényeg)


50+ éves nőről van szó.


Nyilván én a fizetésemhez mérten kisebb dolgot vennék neki, de azért nagyobbat mint mondjuk egy tábla csoki.


Nincs ötletem, mert nincs kimondottan hobbija. Illetve mi nem azt beszéljük. Bármi ötletet szívesen meghallgatok :)



2018. okt. 17. 23:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Semmit.
2018. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivd meg egy vacsorára étterembe.
2018. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk van party kellekes bolt ott kapni jópofa dolgokat.

Legjobb főnök újság,pohár

Vicces feliratú tusfurdo

Vicces feliratú persely/labtorlo

Feles poharak rengeteg tenyeg jópofa dolog van . Nézz szét interneten ilyenek után, vagy nem tudom merre laksz ott nincs e valami ilyen bolt.

2018. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy szép csokor virág és egy jobb bonbon. Szerintem ezen kìvül a többi nyalásnak tűnik. Nekem már ez is fura.
2018. okt. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te egy személyesebb kapcsolatba vagy vele, pl takarítasz nála, vagy közvetlen együtt dolgoztok, akkor szokott a fönök a beosztottnak is valamit venni.


Neked akkor lehet ilyet tenni, ha hivatalos vagy egy partira. Ha csak megakarod mutatni, hogy nem felejtetted el akkor egy virágot és tényleg semmit.

2018. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közvetlen együtt, ő a fönők én a segédmunkás. Irodai munka egyébként.
2018. okt. 19. 15:34
 7/7 anonim válasza:
Balázska már ajándékot is vesz a főnökének... Mi lesz a következő?
2018. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!