Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit csináljak ha azt mondták...

Mit csináljak ha azt mondták a szüleim hogy csak akkor kapok ajándékot karácsonyra ha előre megmondom mit akarok?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon szerettem ahogy izgulok hogy mi lesz az ajándék. Szeretném ha meglepetés lenne. Egyébként mielőtt valaki írná nem panaszkodtam soha az ajándékokra.

2018. nov. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Fogd fel, hogy a szüleid már nem tudják, hogy mit vegyenek neked, ezért kértek segítséget. Hány éves vagy?
2018. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
99%
Írj egy listát azokról a dolgokról hogy miknek örülnél és kérd meg őket hogy erről válasszanak. gy ők is kapnak segítséget meg neked is megmarad picit az izgalom
2018. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%

En is a meglepetésekt szerettem mindig is. Kiskoromtól kezdve. S az apróságokat. Biztos lenne vmi ötletük. De lehet vmi olyat akarnának, mi tényleg hasznos neked.

Mond nekik, hogy felírsz pár dolgot, s azt szeretnéd, ha egyet kiválasztanának belőle, hogy legyen egy kis meglepetés is!

2018. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!